ГоловнаКОНТАКТИТелефонний довідник У ДСНС1
 Версія для друку

Посада

Прізвище та ініціали

Служб.

ВнутАТС

КЕРІВНИЦТВО  УПРАВЛІННЯ

1.

Начальник Управління

Маслей Віктор Михайлович

24-14-62

101

2.

Перший заступник начальника  Управління

Павук Ігор Володимирович

24-37-85

47-54-03

102

3.

Заступник начальника Управління

 з державного нагляду та контролю

Терлецький Роман Ярославович

47-54-04

201

4.

Заступник начальника Управління

з реагування на надзвичайні ситуації

Берестецький Юрій Васильович

24-36-74

103

5.

Заступник начальника Управління

Гавура Олександр Михайлович

47-54-08

107

6.

 Помічник начальника Управління

з питань телекомунікацій, інформаційних технологій та системи 112

Шалева Василь Петрович

47-54-07

126

7.

 Помічник начальника Управління з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю

Крупа

Ірина Володимирівна

47-54-23

180

8.

Начальник медичної служби

Міхненко

Олена Олексіївна

47-54-15

130

9.

Начальник служби охорони праці

Ярощук

Леся Павлівна

47-54-15

106

10

Начальник служби безпеки

дорожнього руху

Мостовський

Володимир Юрійович

47-54-09

173

11

Провідний фахівець

(спеціального зв’язку)

Срібний

Андрій Михайлович

47-54-11

195

12.

Приймальня

Леськів

Тетяна Ігорівна

тел./факс 24-37-30

111

  108 факс

СЕКТОР  ПЛАНУВАННЯ АНАЛІТИЧНОГО ТА ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

13.

Начальник сектора

Штогрин

Олег Теодорович

47-54-12

121

124

14.

Головний фахівець

Рудий 

Вадим Петрович

47-54-12

124

СЕКТОР  З ПИТАНЬ  ЗАПОБІГАННЯ ТА  ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ

15.

Начальник сектора

Горбань

Богдан Зіновійович

47-54-06

198

16.

Головний фахівець

Нісевич

Тарас Степанович

47-54-06

198

ЮРИДИЧНИЙ СЕКТОР

17.

Начальник сектора

Халанчук

Сергій Іванович

47-54-08

185

18.

Головний фахівець

Федорів

Степан Іванович

47-54-08

185

19

 

Каравець

Світлана Володимирівна

 

47-54-08

185

РЕЖИМНО–ТАЄМНИЙ СЕКТОР

20.

Начальник сектора

Білецький

Роман Ярославович

47-54-11

195

21.

Головний фахівець

Желізняк

Андрій Любомирович

47-54-11

195

СЕКТОР МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

22.

Начальник сектора

Таранов

Юрій Миколайович

47-54-11

197

23.

Головний фахівець

Шевчук

Віталій Миколайович

47-54-11

197

ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОГО НАГЛЯДУ (КОНТРОЛЮ)

У СФЕРІ ПОЖЕЖНОЇ, ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

24.

Начальник відділу запобігання надзвичайним ситуаціям

Лукачик

Сергій Дмитрович

47-54-21

204

25

Заступник начальника відділу

Кудринський

Олександр Леонідович

47-54-19

207

26.

Головний інспектор

Гмиря

Віталій Володимирович

47-54-19

207

27.

Провідний інспектор

Закалов

Олександр Володимирович

47-54-19

207

28.

Провідний інспектор

Протіковський

Олександр Геннадійович

47-54-24

203

СЕКТОР ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ

29.

Начальник сектора

Плюта

Сергій Ярославович

47-54-19

208

30.

Провідний інспектор

Дубина

Олег Ігорович

47-54-19

208

СЕКТОР НОРМАТИВНО-ТЕХНІЧНОЇ РОБОТИ, КОНТРОЛЮ ЗА СИСТЕМАМИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ ТА ЛІЦЕНЗУВАННЯ

31.

Начальник сектора

Матвіїв

Олег Іванович

47-54-05

210

32.

Провідний інспектор

Слободян

Григорій Васильович

47-54-05

210

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

33.

Начальник відділу

Греса

Ігор Іванович

47-54-22

205

34.

 Заступник начальника відділу

Ганич

 Станіслав Олександрович

24-16-34

212

35.

Головний фахівець

Мочульний

Віталій Анатолійович

24-16-34

211

36.

Головний фахівець

Лисак

 Микола Анатолійович

24-16-34

212

37.

Провідний фахівець

Борисюк

Галина Іванівна

24-16-34

212

38.

Провідний фахівець

Юник

Олеся Олексіївна

24-16-34

211

39.

Провідний фахівець

Мотолько

Віталій Михайлович

24-16-34

211

ВІДДІЛ  РЕАГУВАННЯ НА НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

40.

Начальник відділу

Ярема

Юрій Володимирович

24-30-08

140

41.

Заступник начальника відділу

Дворецький

Олександр Віталійович

47-54-18

141

42.

Головний фахівець

Кузик

Ігор Павлович

47-54-18

141

43.

Головний фахівець

Фенканін

Андрій Володимирович

47-54-18

141

44.

Провідний фахівець

Мацко

Петро Михайлович

47-54-18

141

45.

Провідний фахівець

Григор'єв

Андрій Олександрович

47-54-18

141

46.

Провідний фахівець

Пашкевич

Олександр Сергійович

47-54-18

144

ВІДДІЛ РЕСУРСНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

47.

Начальник відділу

Шаповалов

Андрій Васильович

24-33-60

170

48.

Головний фахівець

Довгалюк

Андрій Петрович

47-54-09

171

49.

Головний фахівець

Залуцький

Роман Михайлович

47-54-09

171

50.

Провідний фахівець

Назаровець

Тетяна Іванівна

47-54-09

171

51.

Провідний фахівець

Ткачик

Олена Ярославівна

47-54-09

171

52.

 

Годований

Юрій Анатолійович

47-54-09

171

ВІДДІЛ  ПЕРСОНАЛУ

53.

Начальник відділу

Маркевич

Олег Корнелійович

47-54-25

150

54.

Головний фахівець

Герасюк

Віктор Володимирович

24-13-67

151

55.

Головний фахівець

Пляшевський

Віталій Віталійович

24-13-67

152

56.

Провідний фахівець

Келембет

Дмитро Сергійович

24-13-67

155

57.

Провідний фахівець

Матвіїв

 Мар’яна Петрівна

24-13-67

154

ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ І ФІНАНСІВ

58.

Начальник відділу

(Головний бухгалтер) 

Мулик

Мирослава Ярославівна

24-10-49

160

59..

Головний фахівець

Космак

Оксана Генадіївна

47-54-17

162

60.

Головний фахівець

Бей

Тетяна Олександрівна

47-54-17

161

61.

Провідний фахівець

Тратіна

 Ілона Володимирівна

47-54-17

161

62.

 

Сушко

Любов Степанівна

47-54-17

162

63.

Провідний фахівець

Гриняк

Мар’яна Михайлівна

47-54-17

161

ЛІКАРСЬКО-ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ

64.

Начальник комісії

Ягельський

Богдан Юрійович

47-54-15

133

65.

Головний фахівець

Гордієнко

Оксана Іванівна

47-54-15

133

ЦЕНТР ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ

66.

Начальник центру

Небесний

Руслан Зеновійович

47-54-17

105

67

Інспектор

(служби безпеки дорожнього руху)

Островський

Роман Михайлович

47-54-09

173

ВІДДІЛ АГІТАЦІЙНО-ПРОПОГАНДИСЬКОЇ РОБОТИ

68.

Заступник начальника центру -            начальник відділу

Данілін

Сергій Олександрович

24-11-00

280

69.

Провідний фахівець

Брик

Андрій Зеновійович

24-11-00

281

70.

Фахівець

Балан

Михайло Олегович

24-11-00

281

71.

Фахівець

Ружевський

 Олег Михайлович

24-11-00

281

72.

Завідувач  виставки

Бобер

Анастасія Юріївна

24-11-00

281

ВІДДІЛ ДІЛОВОДСТВА ТА  АРХІВНОЇ РОБОТИ

73.

Начальник відділу

Волкова

Наталія Мирославівна

47-54-13

122

74.

Заступник начальник відділу

Балан

Олег Іларіонович

47-54-09

173

75

Провідний фахівець

Леськів

Тетяна Ігорівна

тел./факс 24-37-30

111

  108 факс

76.

Фахівець

Гоцко

Оксана Анатолівна

47-54-24

202

77.

Фахівець

Матіяш

Тетяна Іванівна

47-54-12

121

78.

Фахівець

Маркевич

Анастасія Володимирівна

47-54-13

122

79.

Фахівець

Шитікова

Ірина В’ячеславівна

47-54-13

122

ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТОРНОЇ РОБОТИ ТА ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

80.

Начальник відділу

Гаврись

Тарас Іванович

24-13-67

154

81.

Заступник начальника відділу

Лобоцький

Віталій Ярославович

47-54-20

156

82.

Фахівець

Цалік

Євген Ігорович

24-13-67

154

83.

Фахівець

Пляшевська

Віта Вікторівна

24-13-67

151

84

Старший психолог

Гесюк

Наталія Станіславівна

47-54-14

153

85

Психолог

Найко

Катерина Володимирівна

47-54-14

153

86

Психолог

 

 

47-54-14

153

СЕКТОР ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ

87.

Начальник сектора

Міхащук

Руслан Володимирович

47-54-18

144

88.

 Фахівець

Бера

Руслан Петрович

47-54-18

144

ВІДДІЛЕННЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ

89.

Начальник відділення

Башняк

Іван Михайлович

47-54-17

105

90.

Монтажник санітарно-технічних  систем

Фенканін

Володимир Іванович

 

 

91.

Прибиральник службових прим.

Білінська

 Любов Стахівна

 

 

92.

Прибиральник службових прим.

Савканич

Майя Іванівна

 

 

93.

Прибиральник службових прим.

Бицка

Василина-Валентина Володимирівна

 

 

ОПЕРАТИВНО-КООРДИНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

94.

 Начальник центру

Осадчий

Віталій Анатолійович

47-54-16

110

95.

Заступник начальника центру

Костащук

Юрій Михайлович

52-98-88

118

96.

Заступник  начальника центру                                                (з питань оперативного реагування)

Лукович

Петро  Євгенович

52-98-88

118

97.

Начальник зміни

Москалюк

В’ячеслав Петрович

52-98-88

116

98.

Начальник зміни

Коцюлим

Андрій Мирославович

52-98-88

116

99.

Начальник зміни

Гуменяк

Богдан Мартинович

52-98-88

116

100.

Начальник зміни

Гуменний

Михайло Тадейович

52-98-88

116

101.

Старший помічник нач. зміни                                      (з питань оперативного реагування)

Губіцкий

Роман Романович

52-98-88

116

102.

Старший помічник нач. зміни                                      (з питань оперативного реагування)

Міщук

Назар Юрійович

52-98-88

116

103.

Старший помічник нач. зміни                                      (з питань оперативного реагування)

Завируха

Віктор Любомирович

52-98-88

116

104.

Старший помічник нач. зміни                                      (з питань оперативного реагування)

 

52-98-88

116

105.

Помічник начальника зміни                             (з питань оперативного реагування)

Фелима

Артем Васильович

52-98-88

116

106.

Помічник начальника зміни                             (з питань оперативного реагування)

Макар

Петро Володимирович

52-98-88

116

107.

Помічник начальника зміни                             (з питань оперативного реагування)

Гавура

Сергій Васильович

52-98-88

116

108.

Помічник начальника зміни                             (з питань оперативного реагування)

Далибожик

Олександр Дмитрович

52-98-88

116

109

Факс ОКЦ

 

24-62-37

117

110.

 Старший помічник  нач. зміни

 (з питань ОДС)

Абдулаєва

Лілія Богданівна

43-43-30

47-54-01

112

111

Помічник  нач. зміни (з питань ОДС)

Звіжинська

Ірина Ігорівна

43-43-30

47-54-02

112

112.

Помічник  нач. зміни (з питань ОДС)

Машута

Ірина Богданівна

43-43-30

47-54-02

112

113.

Помічник  нач. зміни (з питань ОДС)

Максимів

Наталія Романівна

43-43-30

47-54-01

112

114.

Помічник  нач. зміни (з питань ОДС)

Романюк

Алла Орестівна

43-43-30

47-54-01

112

115.

Помічник  нач. зміни (з питань ОДС)

Чайка

Уляна Богданівна

43-43-30

47-54-02

112

116.

Старший майстер зв'язку

Тукало

Мар’яна Ярославівна

43-43-30

47-54-02

112

117.

Диспетчер

Герасюк

Ірина Миколаївна

43-43-30 тел./факс 43-43-20

112

118.

Диспетчер

Заліскова

Наталія Іванівна

43-43-30 тел./факс 43-43-20

112

119.

Диспетчер

Манзій

Алла Орестівна

43-43-30 тел./факс 43-43-20

112

120.

Диспетчер                                                  

Клюйко

Вікторія  Олександрівна

43-43-30 тел./факс 43-43-20

112

СЕКТОР ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ

121

Заcт. нач. центру з питань оперативного зв'язку, ТС та ІТ - нач. сектора 

Грасовник

Василь Юрійович

47-54-07

190

122.

Фахівець

Жмуд

Володимир Степанович

47-54-07

126

СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

123.

Начальник сектора

Кузик

Роман Павлович

47-54-07

125

124.

Фахівець

Ковальчук

Анатолій Володимирович

47-54-07

125

СЕКТОР ТЕХНІЧНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ТА РАДІОТЕХНІЧНОГО КОНТРОЛЮ

125.

Начальник сектора

Вовчук

Іван Михайлович

47-54-07

127

126.

Фахівець

Кузик

Катерина Василівна

47-54-17

105

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ЦЗ ТА БЖД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

127.

Начальник центру

Григорович

Юрій Петрович

23-61-53

 

128.

Заступник начальника центру – начальник  навчального пункту

Процюк

Петро Васильович

51-16-49

 

129

Начальник циклу

Андрунько

Володимир Євгенович

51-16-49

 

130.

Старший викладач - методист

Ярема

Євген Олегович

51-16-49

 

131.

Старший викладач

Королюк

Дмитро Ярославович

51-16-49

 

132.

Викладач

Колодницький

Тарас Степанович

51-16-49

 

133.

Старший інструктор з виробничого навчання

Черняк

Богдан Олегович

51-16-49

 

134.

Інструктор (з водіння )

Тивонюк

Богдан Орестович

51-16-49

 

АРЗ СП 

135.

Начальник загону

Рапацький

Олександр Віталійович

26-80-06

000

136.

1-й заступник начальника загону

Комар

Іван Васильович

26-19-59

000

137.

Заступник начальника загону  - начальник АРЧ АРЗ СП Управління.

Баран

 Володимир Зіновійович

26-19-59

000

138

Інспектор

(служби безпеки дорожнього руху)

 

26-19-59

000

139.

Начальник ЧСПТ

Грицько

Анатолій Степанович

24-36-53

301

140.

Заступник начальника ЧСПТ

Герун

 Михайло Володимирович

24-36-53

301

141.

Начальник групи персоналу

Петрик

Андрій Петрович

26-19-59

000

142.

Заступник начальника частини  - начальник інженерного відділення  АРЧ АРЗ СП Управління

Романчук

Віктор Васильович

26-19-59

000

143.

Начальник групи піротехнічних робіт

Гоцуляк

Сергій Євгенович

26-19-59

000

144.

Заступник начальника групи піротехнічних робіт

Богдан

Назар Володимирович

26-19-59

000

145.

Начальник відділення групи піротехнічних робіт

Костін

Максим Юрійович

26-19-59

000

146.

Начальник групи рятувальних робіт АРЧ

Поліщук

Роман Олександрович

26-84-05

000

147.

Начальник пошуково-рятувального відділення АРЧ АРЗ СП Управління

Яворський

Сергій Олегович

25-07-53

 

148.

Начальник відділення водолазно – рятувальних робіт АРЧ АРЗ СП Управління

Сивак

Руслан Михайлович

26-19-59

000

149.

Начальник групи МТЗ

Міщук

Олексій Володимирович

26-18-70

000

150.

Начальник відділення з ремонту техніки та засобів зв’язку

Решетняк

Володимир Васильович

26-18-70

000

151.

Начальник транспортно-господарського відділення

Рудакевич

Тарас Васильович

26-18-70

000

152.

Бухгалтер

Ратушняк

Ольга Володимирівна

26-18-70

000

153.

Бухгалтер

Смолярова

Антоніна Петрівна

26-18-70

000

154

Завідувач канцелярії

Барановська

Анна Степанівна

26-80-06

000

155

Начальник ФЕГ

Барановська

Олександра Степанівна

26-18-70

000

156

Інженер з ремонту засобів зв’язку

Заровенний

Любомир Васильович

26-18-70

000

157

ПЗЧ АРЗ СП

 

26-84-05

000

ДОСЛІДНО-ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ

158.

Начальник лабораторії

Гулич

Віталій Вікторович

47-54-10

213

159.

Старший інженер

Кархут

Назар Зіновійович

47-54-10

214

160.

Інженер

Скуба

Анатолій Богданович

47-54-10

214

161.

Інженер

Процик

Віталій Степанович

47-54-10

214

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВІДДІЛ

162.

Начальник ТМВ

Поворозник

Віталій Миколайович

52-10-80

010

163.

Заступник начальника ТМВ

Солотвінський

Володимир Михайлович

52-63-95

010

164.

Головний фахівець

Бусак

ОлександрВолодимирови

52-63-95

010

165.

Головний інспектор

Пуляк

Андрій Васильович

52-63-95

010

166.

Головний інспектор

Вітяк

Микола Миронович

52-63-95

010

167.

Головний інспектор

Скірський

Андрій Володимирович

52-63-95

010

168.

Провідний інспектор

 

 

52-63-95

010

169.

Провідний інспектор

Барановський

Максим Павлович

52-63-95

010

 

1 ДПРЗ  м.Тернопіль 

170.

Начальник загону

Галіяш

Олександр Володимирович

52-55-43

010

171.

Заступник начальника  загону

Манзій

 Сергій Тарасович

52-55-43

010

172.

Помічник начальника загону

(з персоналу)

Гнатишин

Назар Анатолійович

52-55-43

010

173

Фахівець

(з організації заходів цивільного захисту)

 

52-55-43

010

174.

Головний бухгалтер

Васильків

Наталія Павлівна

52-55-43

010

175.

Завідувач канцелярії

Конарська

Наталія Богданівна

52-10-80

010

 

1 ДПРЧ  м.Тернопіль 

176

Начальник частини

Свергун

Тарас Ярославович

52-59-47

010

177.

Заступник начальника частини

Осуховський

Юрій Степанович

52-59-47

010

178.

ПЗЧ 1 ДПРЧ

 

52-59-47

010

 

2 ДПРЧ  м.Тернопіль 

179.

Начальник частини

Кудринський

 Юрій Леонідович

52-59-47

010

180.

Заступник начальника частини

Парфенов

Олег В’ячеславович

52-59-47

010

181

ПЗЧ 2 ДПРЧ

 

 

43-64-68

 

 

МПК Тернопіль

182.

Начальник

Рущак

Іван Іванович

42-28-10

010

 183.

ПЗЧ

 

 

42-28-10

010

БЕРЕЖАНСЬКИЙ РВ ( 0 – 248 )

184.

Начальник РВ

Калакура

Тарас Миколайович

2-31-54

 

185.

Головний фахівець

Дідух

Володимир Іванович

2-31-54

 

186.

Головний інспектор

Панас

 Іван Петрович

2-11-91

 

187.

Провідний інспектор

Чорнобай

Володимир Аполонійович

2-11-91

 

188.

Провідний інспектор

Кузів

Андрій Ігорович

2-11-91

 

 

7 ДПРЧ  м.Бережани

189.

Начальник частини

Сенчишин

Володимир Вікторович

2-16-68

 

190.

Заступник начальника частини

Чабан

Віталій  Петрович

2-16-68

 

191.

Фахівець (з персоналу)

Драбик

Володимир Михайлович

2-16-68

 

192.

Головний бухгалтер

Мельничук

Вікторія Ігорівна

2-16-68

 

193.

ПЗЧ

 

2-14-21

 

БОРЩІВСЬКИЙ РВ ( 0 – 241 )

194.

Начальник РВ

Рогоза

Тарас Володимирович

2-16-98

 

195.

Головний фахівець

Гук

Юрій Степанович

2-16-98

 

196.

Головний інспектор

 

 

2-37-83

 

197.

Провідний інспектор

 

 

2-37-83

 

198.

Провідний інспектор

Осіпенко

Назар Петрович

2-37-83

 

 

8 ДПРЧ  м.Борщів

199.

Начальник частини

Коваль

Степан Петрович

2-14-60

 

200.

Заступник начальника частини

Зварич

Сергій Михайлович

2-14-60

 

201.

Головний бухгалтер

Зуляк

Леся Володимирівна

2-14-60

 

202.

ПЗЧ

 

2-14-60

 

 

МПК  М.Подiльська

203.

Начальник

Боднарук

Іван Дмитрович

4-13-75

 

204.

ПЗЧ

 

4-12-57

 

 

МПО Бурдяківці

205

Начальник

Лобода

Ігор Григорович

 

 

БУЧАЦЬКИЙ РВ ( 0 – 244 )

206.

Начальник РВ

Михайлюк

Ігор Васильович

2-49-70

 

207.

Головний фахівець

Крушельницький

Віктор Володимирович

2-49-70

 

208.

Головний інспектор

Головецька Оксана.Дмитрівна

2-49-70

 

209.

Провідний інспектор

Пророк

Віталій Богданович

2-49-70

 

210.

Провідний інспектор

Штиник

Михайло Михайлович

2-49-70

 

 

9 ДПРЧ м. Бучач

211.

Начальник частини

Гринишин

Володимир Васильович

2-49-70

 

212.

Заступник начальника частини

Івасишин

Володимир Васильович

2-49-70

 

213.

Головний бухгалтер

Яскілка

Марія Степанівна

2-49-70

 

214.

ПЗЧ

 

2-49-65

2-49-70

 

 

МПК Соколів

215.

Начальник

Крисюк

Іван Дмитрович

3-45-41

 

 

МПК Зубрець

216.

Начальник

Казимерович

Михайло Андрійович

4-32-10

 

 

МПК Беремяни

217.

Начальник

Гаврон

Роман Богданович

 

 

ГУСЯТИНСЬКИЙ РВ ( 0 – 257 )

218.

Начальник РВ

Мацко

Андрій Михайлович

2-70-44

 

219.

Головний фахівець

Ярема

Зоряна Ігорівна

2-54-20

 

220.

Головний інспектор

 

 

2-54-20

 

221.

Головний інспектор

Демків

 Михайло Євгенович

2-54-20

 

222.

Провідний інспектор

Гора

Віталій Ігорович

2-54-20

 

 

10 ДПРЧ  м.Гусяти

223.

Начальник частини

Кримський

Сергій Станіславович

2-54-20

 

224.

Заступник начальника частини

Буцій

Олег Михайлович

2-54-20

 

225.

Фахівець (з персоналу)

Левицький

Сергій Володимирович

2-54-20

 

226

Фахівець

(з організації заходів цивільного захисту)

 

2-54-20

 

227.

Бухгалтер

Забігайло

Марія Михайлівна

2-54-20

 

228.

ПЗЧ

 

2-16-54

 

 

МПК Гримайлiв

229.

Начальник

Оліяр

Андрій Степанович

3-12-67

 

 

22 ДПРП 10 ДПРЧ  м.Копичинцi

230.

Начальник

Демків

Богдан Ігорович

4-11-84

 

231.

ПЗЧ- Пож. автомобіль 1-го відділення

 

4-11-84

 

 

21 ДПРП 10 ДПРЧ  м.Хоросткiв

232.

Начальник

Собків

Віталій Іванович

5-13-01

 

233.

ПЗЧ- Пож. автомобіль 1-го відділення

 

5-13-01

 

 

МПК Яблунів

234.

Начальник

Барабаш

 Іван Антонович

 

 

ЗАЛІЩИЦЬКИЙ РВ ( 0 – 254)

235.

Начальник РВ

Пачва

Андрій Миколайович

2-32-34

 

236.

Головний фахівець

 

 

2-32-34

 

237.

Головний інспектор

 

 

2-16-54

 

238.

Провідний інспектор

Поважний

Віталій Вікторович

2-16-54

 

239.

Провідний інспектор

 

 

2-16-54

 

 

15ДПРЧ  м.Заліщицки

240.

Начальник частини

 

 

2-16-54

 

241.

Заступник начальника частини

Семен

Роман Михайлович

2-16-54

 

242.

Головний бухгалтер

Тимофійчук

Ольга Йосипівна

2-16-54

 

243.

ПЗЧ

 

 

2-16-54

 

 

МПК Товсте

244.

Начальник

Бадло

Ігор Григорович

3-53-61

 

 

 

245

Начальник

Баран

Василь Іванович

 

 

ЗБАРАЗЬКИЙ  РВ( 0 – 250 )

246.

Начальник РВ

Ваверчак

Ігор Володимирович

2-12-39

 

247.

Головний фахівець

Найко

Ігор Володимирович

2-12-39

 

248.

Головний інспектор

Юріїв

Василь Іванович

2-26-15

 

249.

Провідний інспектор

 

2-26-15

 

250.

Провідний інспектор

Станчак

Андрій Ігорович

2-26-15

 

 

4 ДПРЧ-  м.Збараж

251.

Начальник частини

Івачевський

Андрій Ярославович

2-12-39

 

252.

Заступник начальника частини

Антошків

 Богдан Любомирович

2-12-39

 

253.

Головний бухгалтер

Крамар

Неоніла Дмитрівна

2-26-15

 

254.

ПЗЧ

 

 

2-26-15

 

 

МПК Вишнiвець

255.

Начальник

Юзвенко

Анатолій Леонідович

3-11-01

 

ЗБОРІВСЬКИЙ РВ ( 0 – 240 )

256.

Начальник РВ

Корнійчук

Сергій Леонідович

2-24-10

 

257.

Головний фахівець

 

 

2-24-10

 

258.

Головний інспектор

Петрик

Василь  Михайлович

2-24-10

 

259.

Провідний інспектор

Воробій

Роман Степанович

2-24-10

 

260.

Провідний інспектор

Рибка

Володимир Ігорович

2-24-10

 



17 ДПРЧ  м. Зборів

261.

Начальник частини

Курило

Василь Михайлович

2-24-10

 

262.

Заступник начальника частини

Харабора

Василь Анатолійович

2-24-10

 

263.

Головний бухгалтер

Денис

Галина Ярославівна

2-24-10

 

264.

ПЗЧ

Факс

 

2-13-32

2-24-10

 

 

МПК Залiзцi

265.

Начальник

Кромець

Павло Володимирович

3-12-88

 

266.

ПЗЧ

 

 

3-11-78

 

 

МПК Озерна

267

Голова сільської ради

Наконечний

Богдан Ярославович

096-3450958

268

Водії

 

097-5041985

067-3059477

КРЕМЕНЕЦЬКИЙ РВ ( 0 – 246 )

269

Начальник РВ

Галькевич

 Георгій Григорович

2-66-99

 

270

Головний фахівець

Вітенько

Дмитро Ярославович

2-66-68

 

271

Головний інспектор

Крук

Роман Анатолійович

2-67-56

 

272

Головний інспектор

 

 

2-67-56

 

273

Провідний інспектор

Якимчук

Богдан Петрович

2-67-56

 

274

Провідний інспектор

 

 

2-67-56

 

 

5 ДПРЧ  м.Кременець

275

Начальник частини

Ганжусь

Іван Петрович

2-66-68

 

276

Заступник начальника частини

Медвідь

Андрій Васильович

2-66-68

 

277

Фахівець (з персоналу)

 

 

2-66-68

 

278

Головний бухгалтер

Пляшевська

Надія Володимирівна

2-66-68

 

279

ПЗЧ

 

2-66-68

 

 

23 ДПРП 5 ДПРЧ  м.Почаїв

280

Начальник поста

 

 

6-10-60

 

281

ПЗЧ- Пож. автомобіль 1-го відділення

 

6-11-01

 

КОЗІВСЬКИЙ РС ( 0 – 247 )

282

Начальник РС

Гетьман

Андрій Михайлович

2-51-20

 

283

Головний інспектор

Семчишин

Ігор Іванович

2-51-20

 

284

Провідний інспектор

Музика

Юрій Михайлович

2-51-20

 

285

Провідний фахівець

 

 

2-51-20

 

 

18 ДПРЧ  м.Козова

286

Начальник частини

Сорока

Сергій Олександрович

2-12-70

 

287

Заступник начальника частини

Жук

Ігор Васильович

2-12-70

 

288

Головний бухгалтер

Коздрінь

Катерина Мирославівна

2-12-70

 

289

ПЗЧ

 

2-12-70

 

 

МПК Козлів

290

Начальник

Шевчук

Богдан Іванович

2-37-32

 

ЛАНОВЕЦЬКИЙ  РС ( 0 – 249 )

291

Начальник РС

Попенко

Тарас Іванович

5-11-49

 

292

Провідний фахівець

Горбань

Павло Анатолійович

2-16-54

 

293

Головний інспектор

Мороз

Олександр Леонідович

2-16-54

 

294

Провідний інспектор

Богуцький

Андрій Михайлович

2-16-54

 

 

11 ДПРЧ  м. Ланівці

295

Начальник частини

Матвеєв

Сергій Володимирович

2-16-54

 

296

Заступник начальника частини

Ткачук

 Олег Васильович

2-16-54

 

297

Головний бухгалтер

Вітик

 Лариса Вікторівна

5-11-49

 

298

ПЗЧ

 

 

2-16-54

 

МОНАСТИРИСЬКИЙ РС ( 0 – 255)

299

Начальник РС

Сулік

Руслан Богданович

2-10-36

 

300

Провідний фахівець

Сагаш

Руслан Данилович

2-16-54

 

301

Головний інспектор

Меленюк

 Володимир Мирославович

2-16-54

 

302

Провідний інспектор

 

 

2-16-54

 

 

19 ДПРЧ  м.Монастириськ

303

Начальник частини

Палинський

Андрій Ігорович

2-16-54

 

304

Заступник начальника частини

Біскуп

Ігор Іванович

2-16-54

 

305

Головний бухгалтер

Семеген

Оксана Зіновіївна

2-16-54

 

306

ПЗЧ

 

 

2-16-54

 

 

МПК Коропець

307

Начальник

Мельник

Володимир Сергійович

4-70-01

 

 

МПК Устя-Зелене

308

Начальник

Борисевич

Михайло Васильович

2-45-93

 

ПІДВОЛОЧИСЬКИЙ РВ ( 0 – 243 )

309

Начальник РВ

Савич

Петро Богданович

2-23-01

 

310

Головний фахівець

Муравський

Микола Петрович

2-23-01

 

311

Головний інспектор

Чорній

Андрій Михайлович

2-16-54

 

312

Провідний інспектор

Несвадба

Павло Васильович

2-16-54

 

313

Провідний інспектор

Палчинський

Андрій Степанович

2-16-54

 

 

20 ДПРЧ  смт.Підволочиськ

314

Начальник частини

Поліщук

Іван Вікторович

2-16-54

 

315

Заступник начальника частини

 

 

2-16-54

 

316

Фахівець

(з організації заходів цивільного захисту

Крива

Уляна Михайлівна

 

2-16-54

 

317

Головний бухгалтер

Кондзьолка

Зоряна Василівна

2-23-01

 

318

ПЗЧ

 

 

2-16-54

 

 

24 ДПРП 20 ДПРЧ  м.Скалат

319

Начальник

 

 

3-15-82

 

  320

ПЗЧ- Пож. автомобіль 1-го відділення

 

3-15-82

 

 

МПК с.Кошляки

321

Начальник

Сиротюк

 Юрій Борисович

4-27-03

 

ПІДГАЄЦЬКИЙ РС ( 0 – 242)

322

Начальник РС

Кулявий

Василь Степанович

2-10-83

 

323

Провідний фахівець

Пришляк

Володимир Володимирович

2-23-92

 

324

Головний інспектор

Жолобак

 Тарас Євгенійович

2-23-92

 

325

Провідний інспектор

Левчук

 Андрій Васильович

2-23-92

 

 

14 ДПРЧ  м.Підгайці

326

Начальник частини

 

 

2-23-92

 

327

Заступник начальника частини

Тарас

Андрій Васильович

2-23-92

 

328

Головний бухгалтер

Колодницька

Марія Павлівна

2-23-92

 

329

ПЗЧ

 

2-23-92

 

ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ  РВ ( 0 – 251 )

330

Начальник РВ

Гнатяк

Руслан Олегович

2-22-43

 

331

Головний фахівець

Собків

Іван Іванович

2-16-54

 

332

Головний інспектор

Онишкевич

Роман Тарасович

2-11-87

 

333

Провідний інспектор

Шарга

Ігор Вікторович

2-11-87

 

334

Провідний інспектор

 

 

 

 

 

12 ДПРЧ  м.Теребовля

335

Начальник частини

Ділай

Віталій Петрович

2-16-54

 

336

Заступник начальника частини

Звіжинський

Віталій Ярославович

2-16-54

 

337

Головний бухгалтер

Гнатюк

Наталя Орестівна

2-16-54

 

338

ПЗЧ

 

2-16-54

 

 

25 ДПРП смт.Микулинці

339

Начальник поста

Гнатюк

Роман Іванович

5-10-44

5-10-01

 

 

МПК Золотники

340

Начальник

Барський

Ярослав Антонович

3-10-44

 

341

ПЗЧ

 

3-12-44

 

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РВ

342

Начальник РВ

Ткачик

Юрій Зіновійович

22-02-09

030

343

Головний фахівець

Дзюбановський

Ігор Васильович

23-59-40

030

344

Головний інспектор

Дубина

 Володимир Васильович

23-57-10

030

345

Провідний інспектор

Тріль

Ігор Олегович

 

23-57-10

030

346

Провідний інспектор

Пирч

Тарас Іванович

23-57-10

030

 

3 ДПРЧ  м.Тернопіль

347

Начальник частини

Тофіль

Юрій Русланович

23-59-40

030

348

Заступник начальника частини

Губський

В’ячеслав Іванович

23-59-40

030

349

Фахівець (з персоналу)

Скірська

 Інна Володимирівна

23-59-40

030

350

Фахівець

(з організації заходів цивільного захисту)

Мізюк

Юлія Вікторівна

23-59-40

030

351

Головний бухгалтер

Бедрийчук

Наталія Зіновіївна

23-63-57

030

352

ПЗЧ

 

 

22-01-09

030

ЧОРТКІВСЬКИЙ  РВ  ( 0 – 252 )

353

Начальник РВ

Закалов

Володимир Васильович

2-26-54

 

354

Головний фахівець

Кастранець

Андрій Михайлович

2-15-22

 

355

Головний інспектор

Цурганов

Олександр Миколайович

2-32-78

 

356

Головний інспектор

Варода

Юрій Ігорович

2-32-78

 

357

Провідний інспектор

Пилипець

Віталій Михайлович

2-32-78

 

 

6 ДПРЧ  м.Чортків

358

Начальник частини

Погорецький

Микола Романович

2-15-22

 

359

Заступник начальника частини

Сміхун

Ярослав Орестович

2-15-22

 

360

Фахівець (з персоналу)

Алексевич

Мар’яна Іванівна

2-15-22

 

361

Головний бухгалтер

Цурганова

Галина Дем’янівна

2-15-22

 

362

ПЗЧ

 

 

2-15-22

 

ШУМСЬКИЙ РС (  0 – 258 )

364

Начальник РС

Старик

Василь Богданович

2-16-79

2-18-42

 

365

Головний інспектор

Карп'юк

Олександр Юрійович

2-18-42

 

366

Провідний інспектор

Шафарчук

Олександр Степанович

2-18-42

 

367

Провідний фахівець

Лось

Вікторія Павлівна

2-16-79

2-18-42

 

 

16 ДПРЧ  м.Шумськ

368

Начальник частини

 

 

2-18-42

 

369

Заступник начальника частини

 

 

2-18-42

 

370

Головний бухгалтер

Радчук

Олена Анатоліївна

2-18-42

 

371

ПЗЧ

 

2-18-42

 

 

МПК В. Дедеркали

372

Начальник

Поперечний

Володимир Анатолійович

3-11-44

 

    Твіт