ГоловнаОстанні новини29 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

м. Тернопіль: з рятувальниками провели заняття спрямоване на профілактику зловживання психоактивними речовинами

Опубліковано: 29.10.2018, 11:36

З проблемою алкоголізму стикаються в усьому світі. Алкогольна залежність – біда для самого питущого і справжнє горе для його родичів. Фахівці стверджують, що з цією підступною хворобою боротися дуже важко. Адже від прийому спиртного відбуваються зміни способу життя. Особливо небезпечним є те, що алкогольна та наркотична залежність дедалі більше поширюються серед молоді. 

26 жовтня, в рамках реалізації проекту Центру обміну технологіями в сфері залежностей, з метою попередження серед співробітників пожежно-рятувальної служби випадків зловживання психоактивними речовинами, на базі першого державного пожежно-рятувального загону для керівників районних підрозділів і старшими служб Управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся психологічний тренінг. Старший психолог Управління Наталія Гесюк довела до присутніх актуальні дані щодо зловживання психоактивними речовинами серед співробітників силових структур, а також розповіла інформацію про залежності, фактори ризику та ефективні методи скринінгу/лікування. 

Слухачі брали активну участь у занятті: зацікавлено сприймали інформацію, охоче долучались до обговорення почутого. Адже знання, набуті ними під керівництвом психологів, можуть стати у пригоді під час подальшої роботи з персоналом, з метою профілактики випадків проявів деструктивної поведінки серед підлеглих співробітників.

1.jpg IMG_3382.jpg

   
Останні новини
19 Листопада09:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
15 Листопада14:47 Тернопільщина: підведено підсумки навчально-методичних зборів з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада18:02 м. Тернопіль: тривають навчально-методичні збори з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада17:25 Колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює щирі співчуття з приводу смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада11:09 На Тернопільщині розпочались навчально-методичні збори із радіаційного та хімічного захисту
13 Листопада15:19 Для учнів початкових класів однієї з Тернопільських шкіл провели Національний урок безпеки (ФОТО, ВІДЕО)
9 Листопада15:55 Тернопільські рятувальники долучились до написання диктанту національної єдності
7 Листопада18:14 У Тернополі розпочато курс домедичної підготовки рятувальників: «Перший на місці події»
7 Листопада08:54 Тернопіль: психологи Управління ДСНС провели заняття з питань профілактики емоційного вигоряння
6 Листопада09:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
5 Листопада11:29 На Тернопільщині рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
2 Листопада10:31 Тернопільські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди сотої річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.
31 Жовтня15:07 Соціально-психологічний клімат в підрозділі – важлива складова виконання службових обов'язків
30 Жовтня11:38 Зборівський район: в с. Загір’я урочисто відкрито новостворену місцеву пожежну команду
29 Жовтня11:36 м. Тернопіль: з рятувальниками провели заняття спрямоване на профілактику зловживання психоактивними речовинами
Останні новини