ГоловнаОстанні новини24 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі ВСП «Моторвагонне депо Тернопіль»

Опубліковано: 24.10.2018, 15:20

24 жовтня у Тернополі відбулися тактико-спеціальні навчання на базі ВСП «Моторвагонне депо Тернопіль». Захід організовано з метою тренування навиків керівного складу у формуванні та розгортанні сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільського гарнізону, вдосконалення тактичного мислення начальницького складу в оцінці обстановки, що склалася на пожежі, розрахунку необхідних сил, засобів та керівництві особовим складом під час ліквідації пожеж  в резервуарах для зберігання легкозаймистих речовин.

Згідно тактичного задуму, внаслідок порушення правил пожежної безпеки при перекачуванні  дизпалива з залізничної цистерни в резервуар виникла пожежа резервуару РВС-2000.

IMG_3120-2.jpg IMG_3148-4.jpg
IMG_3163-5.jpg IMG_3185-7.jpg

Повідомлення про подію надходить до Служби порятунку від чергового, який одночасно віддає наказ на відправлення пожежного поїзда зі станції Тернопіль.

До прибуття рятувальних підрозділів, добровільна пожежна дружина об’єкту організовує термінову евакуацію працівників, а також відключає електропостачання об’єкту

Після отримання повідомлення про подію, оперативно-диспетчерська служба Управління направляє до місця виклику підрозділи Тернопільського гарнізону. Також про дану надзвичайну подію повідомляють працівників оперативно-координаційного центру, оперативну групу Управління, підрозділи Національної поліції, РЕМ, «Екстреної медичної допомоги» та Водоканалу.

Загалом, було залучено 8 одиниць техніки, 35 чоловік особового складу підрозділів Тернопільського гарнізону ДСНС та пожежний поїзд станції Тернопіль.

Керував навчаннями заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький. Підводячи підсумки заходу, він вказав на основні аспекти при проведенні аварійно-рятувальних робіт на подібних об’єктах та наголосив на необхідності тісної та злагодженої взаємодії між усіма спеціалізованими службами цивільного захисту, для забезпечення максимальної безпеки громадян. 

IMG_3191-9.jpg IMG_3195-10.jpg
IMG_3240-14.jpg IMG_3246-16.jpg

До слова, такі тренування є надзвичайно важливими для усіх служб цивільного захисту, адже, допомагають відпрацьовувати стратегію та тактику реагування на подібні надзвичайні події та дозволяють підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру.

Фотоматеріали опубліковані на офіційній сторінці Управління в соціальній мережі facebook


   
Останні новини
19 Листопада09:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
15 Листопада14:47 Тернопільщина: підведено підсумки навчально-методичних зборів з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада18:02 м. Тернопіль: тривають навчально-методичні збори з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада17:25 Колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює щирі співчуття з приводу смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада11:09 На Тернопільщині розпочались навчально-методичні збори із радіаційного та хімічного захисту
13 Листопада15:19 Для учнів початкових класів однієї з Тернопільських шкіл провели Національний урок безпеки (ФОТО, ВІДЕО)
9 Листопада15:55 Тернопільські рятувальники долучились до написання диктанту національної єдності
7 Листопада18:14 У Тернополі розпочато курс домедичної підготовки рятувальників: «Перший на місці події»
7 Листопада08:54 Тернопіль: психологи Управління ДСНС провели заняття з питань профілактики емоційного вигоряння
6 Листопада09:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
5 Листопада11:29 На Тернопільщині рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
2 Листопада10:31 Тернопільські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди сотої річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.
31 Жовтня15:07 Соціально-психологічний клімат в підрозділі – важлива складова виконання службових обов'язків
30 Жовтня11:38 Зборівський район: в с. Загір’я урочисто відкрито новостворену місцеву пожежну команду
29 Жовтня11:36 м. Тернопіль: з рятувальниками провели заняття спрямоване на профілактику зловживання психоактивними речовинами
Останні новини