ГоловнаОстанні новини23 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

м. Тернопіль: в обласному Управлінні ДСНС відбулась семінар-нарада з інспекторським складом

Опубліковано: 23.10.2018, 17:40

23 жовтня в Управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області, під головуванням заступника начальника Управління із запобігання надзвичайним ситуаціям полковника служби цивільного захисту Романа Терлецького відбулась семінар-нарада з інспекторським складом підпорядкованих підрозділів - фахівцями у сфері пожежної безпеки. Під час заходу розглянуто ряд питань службової діяльності, за напрямком, а також та проведено обговорення проблемних питань.

IMG_9751.jpg IMG_9757.jpg
IMG_9769.jpg IMG_9763.jpg

Присутні заслухали інформацію представника Державної регуляторної служби щодо порядку проведення комплексних перевірок суб’єктів господарювання та позапланових перевірок за зверненням фізичних осіб. Також було опрацьовано ряд нормативних документів. Зокрема, спільно з представниками суб’єктів господарювання розглянуто постанови Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 715 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою України з надзвичайних ситуацій» та № 716 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, у сфері надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, і встановлюється періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою України з надзвичайних ситуацій». Проведено обговорення питань ведення обліку, розслідування та дослідження пожеж, державних будівельних норм, які вступили в дію протягом 2018 року, а також розглянуто стан забезпечення безпеки людей на водних об’єктах області.

IMG_9760.jpg IMG_9772.jpg

Значну увагу, вже традиційно, приділено питанням дотримання вимог антикорупційного законодавства під час виконання службових обов’язків. Начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління Богдан Горбань повторно довів до інспекторського складу окремі статті Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та наголосив на неухильному дотриманні працівниками законності при здійсненні адміністративно-правової діяльності.

Помічник начальника Управління по взаємодії зі ЗМІ підполковник служби цивільного захисту Ірина Крупа ознайомила присутніх з основними вимогами щодо проведення агітаційно-пропагандистської роботи з метою вдосконалення процесу інформування громадян про надзвичайні події та заходи щодо їх запобігання,  оперативного висвітлення матеріалів щодо діяльності пожежно-рятувальних підрозділів, підняття авторитету і престижу служби цивільного захисту та підвищення ефективності роботи у сфері взаємодії із засобами масової інформації.

IMG_9777.jpg IMG_9779.jpg
IMG_9782.jpg IMG_9783.jpg

Також цього дня, за допомогою керівника психологічної служби Управління майора служби цивільного захисту Наталії Гесюк рятувальники вдосконалювали власні комунікативні якості та практикувались у побудові відносини з різними людьми, добиваючись максимальної ефективності ділових контактів. Учасники навчання практично вивчали особливості вербального та невербального спілкування, моделювали та аналізували етикетні ситуації в діловому спілкуванні, визначали особливості ведення службових бесід та телефонних розмов.


   
Останні новини
19 Листопада09:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
15 Листопада14:47 Тернопільщина: підведено підсумки навчально-методичних зборів з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада18:02 м. Тернопіль: тривають навчально-методичні збори з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада17:25 Колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює щирі співчуття з приводу смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада11:09 На Тернопільщині розпочались навчально-методичні збори із радіаційного та хімічного захисту
13 Листопада15:19 Для учнів початкових класів однієї з Тернопільських шкіл провели Національний урок безпеки (ФОТО, ВІДЕО)
9 Листопада15:55 Тернопільські рятувальники долучились до написання диктанту національної єдності
7 Листопада18:14 У Тернополі розпочато курс домедичної підготовки рятувальників: «Перший на місці події»
7 Листопада08:54 Тернопіль: психологи Управління ДСНС провели заняття з питань профілактики емоційного вигоряння
6 Листопада09:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
5 Листопада11:29 На Тернопільщині рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
2 Листопада10:31 Тернопільські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди сотої річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.
31 Жовтня15:07 Соціально-психологічний клімат в підрозділі – важлива складова виконання службових обов'язків
30 Жовтня11:38 Зборівський район: в с. Загір’я урочисто відкрито новостворену місцеву пожежну команду
29 Жовтня11:36 м. Тернопіль: з рятувальниками провели заняття спрямоване на профілактику зловживання психоактивними речовинами
Останні новини