ГоловнаОстанні новини19 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу

Опубліковано: 19.10.2018, 15:11

18 жовтня в м. Чортків, на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання. В них взяли участь сили та засоби Чортківського гарнізону Управління ДСНС України у Тернопільській області (4 одиниці спеціальної техніки та 41 чол. особового складу 6-ї ДПРЧ та Чортківського районного відділу). Також до навчань залучено бригаду центру екстреної медичної допомоги, групу оперативного реагування Чортківського відділу поліції ГУ НП України у Тернопільській області та працівників гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу.

Згідно тактичного задуму, в кімнаті гуртожитку на четвертому поверсі будівлі, внаслідок короткого замикання електропобутового приладу виникла пожежа.

Про подію черговим персоналом сповіщено керівництво закладу та повідомлено екстрені служби районного центру. До прибуття пожежно-рятувальних відділень, за допомогою системи оповіщення, організовано евакуацію студентів гуртожитку, в кількості 70 чоловік. Енергетиком об’єкту відключено електропостачання.

На момент прибуття рятувальників пожежа швидко набирала обертів та супроводжувалась значним задимленням, що поширилося по четвертому та п’ятому поверхах. будівлі. На місці події було створено оперативний штаб з ліквідації пожежі та 3 оперативних дільниці. Одночасно з пошуково-рятувальними роботами, вогнеборці провели розстановку сил та засобів. Першим відділенням, що прибуло до місця виклику прокладено магістральну рукавну лінію до входу та в складі ланки ГДЗС, проведено евакуацію мешканців, що не встигли своєчасно покинути будівлю та подано ствол на гасіння пожежі. Другим відділенням в складі ланки ГДЗС проводилась подача води на поповнення цистерни автомобіля першого відділення та подача  ствола на захист приміщень третього поверху. Третє відділення за допомогою автодрабини здійснювало рятування потерпілого, що не міг самостійно вибратись з умовно охопленого вогнем приміщення та здійснювало захист приміщень п’ятого поверху гуртожитку.

Підводячи підсумки тактико-спеціальних навчань, при сутній на заході начальник оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віталій Осадчий вказав на основні аспекти при проведенні аварійно-рятувальних робіт на подібних об’єктах та наголосив на необхідності тісної та злагодженої взаємодії між усіма спеціалізованими службами цивільного захисту, для забезпечення максимальної безпеки людей. Він відзначив: «Такі навчання допомагають відпрацьовувати стратегію та тактику реагування на надзвичайні події та дозволяють підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру».

05.jpg

04.jpg

06.1.jpg

02.jpg

03.jpg

01.jpg

 

07.jpg

08.jpg


   
Останні новини
19 Листопада09:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
15 Листопада14:47 Тернопільщина: підведено підсумки навчально-методичних зборів з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада18:02 м. Тернопіль: тривають навчально-методичні збори з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада17:25 Колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює щирі співчуття з приводу смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада11:09 На Тернопільщині розпочались навчально-методичні збори із радіаційного та хімічного захисту
13 Листопада15:19 Для учнів початкових класів однієї з Тернопільських шкіл провели Національний урок безпеки (ФОТО, ВІДЕО)
9 Листопада15:55 Тернопільські рятувальники долучились до написання диктанту національної єдності
7 Листопада18:14 У Тернополі розпочато курс домедичної підготовки рятувальників: «Перший на місці події»
7 Листопада08:54 Тернопіль: психологи Управління ДСНС провели заняття з питань профілактики емоційного вигоряння
6 Листопада09:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
5 Листопада11:29 На Тернопільщині рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
2 Листопада10:31 Тернопільські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди сотої річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.
31 Жовтня15:07 Соціально-психологічний клімат в підрозділі – важлива складова виконання службових обов'язків
30 Жовтня11:38 Зборівський район: в с. Загір’я урочисто відкрито новостворену місцеву пожежну команду
29 Жовтня11:36 м. Тернопіль: з рятувальниками провели заняття спрямоване на профілактику зловживання психоактивними речовинами
Останні новини