ГоловнаОстанні новини17 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів

Опубліковано: 17.10.2018, 15:40

17 жовтня представники Управління ДСНС України у Тернопільській області, на чолі з начальником Управління полковником служби цивільного захисту Віктором Маслеєм долучились до спільної наради, що відбулась під головуванням прокурора області В‘ячеслава Перча, за участі керівників правоохоронних органів Тернопільської області та контролюючих служб.

Присутні обговорили організацію роботи щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

На нараді заслухано інформації керівників окремих підрозділів контролюючих органів, силових структур, пояснення окремих керівників місцевих прокуратур та керівників територіальних органів поліції щодо забезпечення належної роботи на напрямі, що став предметом обговорення сьогоднішнього заходу. 

З урахуванням пропозицій керівників правоохоронних та контролюючих органів учасники наради визначились із створенням спільної міжвідомчої робочої групи з питань протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів.

IMG_9598.jpg

IMG_9604.jpg

IMG_9618.jpg


   
Останні новини
19 Листопада09:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
15 Листопада14:47 Тернопільщина: підведено підсумки навчально-методичних зборів з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада18:02 м. Тернопіль: тривають навчально-методичні збори з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада17:25 Колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює щирі співчуття з приводу смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада11:09 На Тернопільщині розпочались навчально-методичні збори із радіаційного та хімічного захисту
13 Листопада15:19 Для учнів початкових класів однієї з Тернопільських шкіл провели Національний урок безпеки (ФОТО, ВІДЕО)
9 Листопада15:55 Тернопільські рятувальники долучились до написання диктанту національної єдності
7 Листопада18:14 У Тернополі розпочато курс домедичної підготовки рятувальників: «Перший на місці події»
7 Листопада08:54 Тернопіль: психологи Управління ДСНС провели заняття з питань профілактики емоційного вигоряння
6 Листопада09:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
5 Листопада11:29 На Тернопільщині рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
2 Листопада10:31 Тернопільські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди сотої річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.
31 Жовтня15:07 Соціально-психологічний клімат в підрозділі – важлива складова виконання службових обов'язків
30 Жовтня11:38 Зборівський район: в с. Загір’я урочисто відкрито новостворену місцеву пожежну команду
29 Жовтня11:36 м. Тернопіль: з рятувальниками провели заняття спрямоване на профілактику зловживання психоактивними речовинами
Останні новини