ГоловнаОстанні новини10 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції

Опубліковано: 10.10.2018, 13:25

9-10 жовтня 2018 року на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського під головуванням заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я народного депутата України Ірини Сисоєнко і ректора університету професора М.М. Корди відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Перспективи розвитку медичної та фізичної реабілітації на різних рівнях надання медичної допомоги». У Конференції прийняли участь провідні науковці і фахівці реабілітаційної галузі.

"Ухвалення Верховною Радою України проекту Закону України «Про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні» дозволить запровадити правову основу для впровадження дієвих заходів з попередження інвалідності та функціонування загальнодержавної системи реабілітації. Як наслідок – це дозволить знизити рівень інвалідизації та смертності населення України, а також підвищити якість життя осіб з тимчасовим обмеженням життєдіяльності та осіб з інвалідністю", – зазначила Ірина Сисоєнко.

В свою чергу, начальник психологічної служби ДСНС Анатолій Сичевський доповів про стан психологічного захисту населення у сфері цивільного захисту та шляхи його покращення. Особливу увагу було акцентовано на багаторічному досвіді проведення медико-психологічної реабілітації рятувальників на базі санаторію ДСНС «Одеський».

Учасники конференції були одностайні у тому, що система реабілітації має починатись із прийняття відповідного Закону і наразі відсутні альтернативи законопроекту «Про попередження інвалідності та систему реабілітації в Україні».

Image004.jpg

Image001.jpg

Image003.jpg

Image002.jpg 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
19 Жовтня15:11 Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу
19 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
Останні новини