ГоловнаОстанні новини8 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі

Опубліковано: 08.10.2018, 17:47

На жаль, ніхто з нас не застрахований від того, щоб опинитися в ситуації великого скупчення людей, який у випадку виникнення надзвичайної ситуації може стати пасткою та загрожувати життю та здоров`ю для тих, хто перебуває в ньому. Особливо небезпечним натовп є для дітей. Однією з головних причин трагічних наслідків у таких випадках, є низький рівень обізнаності населення з правилами поведінки у кризових ситуаціях.

8 жовтня, аби навчити школярів, як діяти, щоб вберегти себе та своїх близьких у натовпі, до Тернопільської ЗОШ № 18 завітали фахівці психологічної служби Управління ДСНС України у Тернопільській області.  Психологи-рятувальники провели для учнів майстер-клас на тему: «Правила поведінки у натовпі». Як поводитись у неконтрольованому натовпі, щоб не затоптали? Куди рухатися і як правильно падати? На що звертати увагу й чого уникати? Це та багато іншого корисного дізнались старшокласники. Школярам не просто пояснювали, як діяти в екстремальних умовах. Вони самі стали учасниками процесу та на практиці виконували запропоновані вправи й завдання, а далі спільно обговорювали різноманітні аспекти поведінки під час надзвичайних ситуацій у натовпі. Мабуть кожен з присутніх зрозумів, що все що вони дізналися цього дня під керівництвом представників ДСНС – це знання і навички, які реально рятують життя.

0001.jpg

0002.jpg

0003.jpg

 


   
Останні новини
19 Жовтня15:11 Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу
19 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
Останні новини