ГоловнаОстанні новини5 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»

Опубліковано: 05.10.2018, 10:00

4 жовтня, на виконання плану-графіку проведення тренувань на хімічно-небезпечних об’єктах Тернопільської області, на 2018 рік, фахівці Управління ДСНС України у Тернопільській області завітали до ТОВ «Галичина Ласунка». З метою всебічної та якісної підготовки до вирішення завдань з питань цивільного захисту в умовах виникнення надзвичайної ситуації, керівництвом підприємства завчасно проведено ряд організаційних заходів.

Тренування проводилось з особовим складом аварійно-відновлювальної ланки об’єкту. Відповідно до задуму стався витік аміаку з лінійних ресіверів охолоджувальної системи. В ході заходу перевірено практичні навики об’єктового формування цивільного захисту при виконанні робіт з ліквідації надзвичайної події (ситуації), пов’язаної з витоком (виливом) аміаку та справність об’єктової системи оповіщення. Також рятувальники проконтролювали дії чергового диспетчера щодо оперативного реагування у випадку надзвичайної ситуації та звернули особливу увагу на організаційні заходи, спрямовані на забезпечення техногенної безпеки.

Керівник підприємства Володимир Новосельський, подякував співробітникам Управління ДСНС України за допомогу. Він відзначив, що в умовах сьогодення кожен кваліфікований спеціаліст будь-якого підприємства повинен, при необхідності, вміти діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

0003.jpg

0009.jpg

0012.jpg

0014.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
19 Жовтня15:11 Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу
19 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
Останні новини