ГоловнаОстанні новини1 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

У Тернополі відбулась VІ урочиста церемонія нагородження громадською відзнакою – орденом «За спасіння життя»

Опубліковано: 01.10.2018, 17:44

1 жовтня у м.Тернопіль відбулась VІ урочиста церемонія нагородження громадською відзнакою – орденом «За спасіння життя», імені академіка Леоніда Ковальчука.

Напередодні, на засіданні Нагородної ради Ордена, під головуванням Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора відбулось обговорення кандидатур та затверджено перелік нових номінантів нагороди.

IMG_0616.jpg

IMG_0627.jpg

IMG_0630.jpg

IMG_0633.jpg

В числі представлених до нагородження – Тернопільська університетська лікарня, лікар-кардіолог з Житомира Микола Кушнір, лікар-травматолог Коломийської центральної районної лікарні, учасник АТО, майор медичної служби, старший ординатор відділення підсилення медичних підрозділів 66 Військового мобільного госпіталю Ігор Нижник, віце-президент Асоціації хірургів України Михайло Ничитайло та завідуючий хірургічним відділенням №1 Житомирської обласної дитячої лікарні Петро Русак, представники відділення Червоного Хреста м. Баутцен (Німеччина) та організатор доставки гуманітарних вантажів з Євросоюзу в Україну, благодійник з Польщі Адам Форналь.

IMG_0642.jpg

IMG_0647.jpg

IMG_0657.jpg

IMG_0655.jpg

IMG_0663.jpg

IMG_0667.jpg

IMG_0617.jpg

Отримав нагороду й начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, який 23 червня 2018 року очолив гасіння масштабної пожежі на спиртовій базі Зарубинецького спиртозаводу у місті Збараж. Завдяки його вмілому керівництву, а також рішучим діям особового складу, пожежа, площею 1200 м.кв успішно ліквідована. При цьому не допущено травмування та загибелі людей, попереджено витік біоетанолу за межі будівлі головного корпусу, зупинено розповсюдженню полум’я на сусідні будівлі й житлові будинки, а також мінімізовані збитки завданні пожежею.

Вітаємо номінантів!

IMG_0689.jpg


Довідково. Орден «За Спасіння Життя» імені академіка Леоніда Ковальчука — громадська відзнака, якою нагороджуються медичні працівники, працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій, та  інші  особи (група осіб)  за мужність і героїзм,  виявлені при  рятуванні  життя людей, під час виконання службового або громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для власного здоров’я, а також за систематичну працю і наукові відкриття в галузі медицини, що дало змогу зберегти здоров’я української нації. Нагорода започаткована у 2016 році.

Відзнаку вручають двічі на рік — 15 березня та 1 жовтня — у дні вшанування пам’яті видатного діяча в галузі охорони здоров’я і медичної освіти, лікаря та науковця, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора, ректора Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Леоніда Ковальчука.


   
Останні новини
19 Жовтня15:11 Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу
19 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
Останні новини