ГоловнаОстанні новини1 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

У Тернополі відбулась VІ урочиста церемонія нагородження громадською відзнакою – орденом «За спасіння життя»

Опубліковано: 01.10.2018, 17:44

1 жовтня у м.Тернопіль відбулась VІ урочиста церемонія нагородження громадською відзнакою – орденом «За спасіння життя», імені академіка Леоніда Ковальчука.

Напередодні, на засіданні Нагородної ради Ордена, під головуванням Архієпископа Тернопільського, Кременецького і Бучацького Нестора відбулось обговорення кандидатур та затверджено перелік нових номінантів нагороди.

IMG_0616.jpg

IMG_0627.jpg

IMG_0630.jpg

IMG_0633.jpg

В числі представлених до нагородження – Тернопільська університетська лікарня, лікар-кардіолог з Житомира Микола Кушнір, лікар-травматолог Коломийської центральної районної лікарні, учасник АТО, майор медичної служби, старший ординатор відділення підсилення медичних підрозділів 66 Військового мобільного госпіталю Ігор Нижник, віце-президент Асоціації хірургів України Михайло Ничитайло та завідуючий хірургічним відділенням №1 Житомирської обласної дитячої лікарні Петро Русак, представники відділення Червоного Хреста м. Баутцен (Німеччина) та організатор доставки гуманітарних вантажів з Євросоюзу в Україну, благодійник з Польщі Адам Форналь.

IMG_0642.jpg

IMG_0647.jpg

IMG_0657.jpg

IMG_0655.jpg

IMG_0663.jpg

IMG_0667.jpg

IMG_0617.jpg

Отримав нагороду й начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області, полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, який 23 червня 2018 року очолив гасіння масштабної пожежі на спиртовій базі Зарубинецького спиртозаводу у місті Збараж. Завдяки його вмілому керівництву, а також рішучим діям особового складу, пожежа, площею 1200 м.кв успішно ліквідована. При цьому не допущено травмування та загибелі людей, попереджено витік біоетанолу за межі будівлі головного корпусу, зупинено розповсюдженню полум’я на сусідні будівлі й житлові будинки, а також мінімізовані збитки завданні пожежею.

Вітаємо номінантів!

IMG_0689.jpg


Довідково. Орден «За Спасіння Життя» імені академіка Леоніда Ковальчука — громадська відзнака, якою нагороджуються медичні працівники, працівники державної служби України з надзвичайних ситуацій, та  інші  особи (група осіб)  за мужність і героїзм,  виявлені при  рятуванні  життя людей, під час виконання службового або громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для власного здоров’я, а також за систематичну працю і наукові відкриття в галузі медицини, що дало змогу зберегти здоров’я української нації. Нагорода започаткована у 2016 році.

Відзнаку вручають двічі на рік — 15 березня та 1 жовтня — у дні вшанування пам’яті видатного діяча в галузі охорони здоров’я і медичної освіти, лікаря та науковця, члена-кореспондента Національної академії медичних наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, професора, ректора Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського Леоніда Ковальчука.


   
Останні новини
10 Грудня13:30 Тернопіль: в обласному Управлінні ДСНС України розпочався Тиждень права
10 Грудня10:35 Тернопільські рятувальники прийняли участь у чемпіонаті з плавання, присвяченого пам’яті воїна АТО Юрія Горайського
10 Грудня10:31 Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!
10 Грудня10:14 Увага! На дорогах ожеледиця
10 Грудня09:40 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
7 Грудня09:49 У ДСНС України у Тернопільській області оголошує конкурс з визначення переможця будівництва житла
5 Грудня12:31 Привітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Міжнародного дня волонтерів
5 Грудня11:13 У Міжнародний Дня волонтера ДСНС вітає своїх помічників
4 Грудня13:00 В Україні розпочалися командно-штабні тренування з органами управління єдиної державної системи цивільного захисту в умовах особливого періоду
3 Грудня15:55 Тернопільських рибалок застерігають від виходу на тонку кригу
3 Грудня09:56 Тернопіль: психологи Управління навчали школярів правил поведінки у натовпі
30 Листопада15:37 м.Тернопіль: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання на базі обласного краєзнавчого музею
30 Листопада13:37 Відбулося оперативне засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
29 Листопада16:00 У Києві відбулася координаційна нарада оперативного штабу органів системи МВС України
29 Листопада11:05 Увага, в період з 29 листопада по 2 грудня, на дорогах очікується ожеледиця
Останні новини