ГоловнаОстанні новини11 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

Тернопільські рятувальники вибороли 2 місце у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу на першість «Динамо»

Опубліковано: 11.09.2018, 12:27

11 вересня відбулись змагання з легкоатлетичного кросу на першість Тернопільської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», за програмою «Динаміада-2018».

Серед 6 команд-учасниць чемпіонату була представлена також і збірна Тернопільських рятувальників, котра у підсумку змагань посіла 2-ге командне місце.

Відзначились наші спортсмени й в особистому заліку. Призові місця в "копілку" збірної здобули пожежний-рятувальник ДПРЧ-17 Андрій Теслюк, який виборов перше місце на дистанції 5000 м, пожежний-рятувальник ДПРЧ-1 Назар Даньків - найкраще серед чоловіків пробіг дистанцію 1000 м та фахівець 1-ї категорії ЦЗД Управління Анастасія Бобер - виборола 3 місце (серед жінок) на дистанції 1000 м .

Першою ж стала команда Управління поліції охорони, а 3-тє – виборола команда Управління патрульної поліції Тернопільської області.

Останні новини
21 Листопада09:29 Поради, як уникнути переохолодження та обмороження
19 Листопада14:20 м. Тернопіль: на нараді в ОДА розглянуто низку важливих питань в контексті забезпечення життєдіяльності області на випадок погіршення погодних умов
19 Листопада09:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
15 Листопада14:47 Тернопільщина: підведено підсумки навчально-методичних зборів з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада18:02 м. Тернопіль: тривають навчально-методичні збори з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада17:25 Колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює щирі співчуття з приводу смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада11:09 На Тернопільщині розпочались навчально-методичні збори із радіаційного та хімічного захисту
13 Листопада15:19 Для учнів початкових класів однієї з Тернопільських шкіл провели Національний урок безпеки (ФОТО, ВІДЕО)
9 Листопада15:55 Тернопільські рятувальники долучились до написання диктанту національної єдності
7 Листопада18:14 У Тернополі розпочато курс домедичної підготовки рятувальників: «Перший на місці події»
7 Листопада08:54 Тернопіль: психологи Управління ДСНС провели заняття з питань профілактики емоційного вигоряння
6 Листопада09:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
5 Листопада11:29 На Тернопільщині рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
2 Листопада10:31 Тернопільські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди сотої річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.
31 Жовтня15:07 Соціально-психологічний клімат в підрозділі – важлива складова виконання службових обов'язків