ГоловнаОстанні новини3 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

На Тернопільщині представили стратегію деокупації Донбасу

Опубліковано: 03.08.2018, 15:43

3 серпня представники Управління ДСНС України у Тернопільській області та інших органів і підрозділів, що входять до системи МВС України взяли участь у зустрічі радником глави МВС Іваном Варченком, який представив присутнім стратегію деокупації Донбасу та пояснив для чого потрібно втілювати дану стратегію, як вона пов’язана з роботою правоохоронного та інших відомств і яким чином усе це буде здійснюватися.

«Зрозуміло, що всі ми – патріоти своєї держави. Кожен усвідомлює те, що Україна повинна припинити війну і повернути окуповані території. Саме на наші плечі випали ці випробування, тому ми мусимо вирішувати питання з окупацією Криму та Донбасу і не будемо перекладати це все на плечі наших дітей чи онуків».

Іван Варченко, зазначив на важливості ознайомлення з документом Стратегії деокупації Донбасу «Механізм малих кроків», який розміщений на сайті МВС України за цим посиланням: http://mvs.gov.ua/ua/pages/plan_deokupacii_donbasu_mehanizm_malih_krokiv.htm

«Сьогодні існує єдина сучасна платформа пошуку формату рішення – «Мінська угода», підписана 5 вересня 2014 року за участю міжнародних посередників. Цей документ, спрямований на деескалацію збройного конфлікту, спровокованого військовою агресією зі сторони РФ, безсумнівно, зіграв надважливу роль на своєму етапі», про це та інше наголосив радник глави МВС, зупиняючись на основних аспектах Плану.

«Важливо, щоб зараз усі державні інституції, уповноважені займатися звільненням Донбасу, зробили свою частину роботи. Ми втратили час, бо серед пріоритетів не ставили визволення Донбасу та повернення Криму, оскільки займалися питаннями економічними та господарськими. Далі тягнути не можна. Проте потрібно пам’ятати, що перемоги не буде, якщо країна воюватиме на кілька фронтів». Іван Варченко переконаний, що повертати Донбас потрібно і він та його команда зроблять усе можливе, аби це відбулося якнайшвидше. Тому восени на пленарному засіданні Верховної ради вони пропонуватимуть розглядати питання звільнення Донбасу та Криму в першу чергу.

001.JPG

002.JPG

003.JPG

004.JPG

 

 

 


   
Останні новини
21 Серпня10:33 Завершився ХVI Всеукраїнський збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки»
20 Серпня08:32 Про дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі
20 Серпня08:32 АБИ ХЛІБ НЕ ЗГОРІВ ПО ДОРОЗІ У ПІЧ
20 Серпня08:31 ЩО РОБИТИ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ?
20 Серпня08:30 Громадяни, пам'ятайте - вода помилок не прощає!
17 Серпня11:56 До уваги тернополян!
16 Серпня13:57 16 серпня у Тернопільській державній адміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з ТЕБ та НС
13 Серпня12:00 На Тернопільщині оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
10 Серпня14:59 Збаразький район: модернізація підрозділу триває
10 Серпня12:22 Тернопільська область: чотирьох вогнеборців нагороджено за гасіння пожежі на спиртобазі, у Збаражі
9 Серпня14:41 Тернопіль: проведено навчання з метою ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод
9 Серпня12:58 Лановецькі вогнеборці отримали цінні подарунки від закордонних колег
6 Серпня16:28 Тернопільська область: триває дружня співпраця між українськими та польськими рятувальниками
4 Серпня16:36 Тернопільська область: рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час фестивалю лемківської культури «Дзвони Лемківщини»
3 Серпня15:43 На Тернопільщині представили стратегію деокупації Донбасу
Останні новини