ГоловнаОстанні новини3 Серпня, 2018р.
 Версія для друку

На Тернопільщині представили стратегію деокупації Донбасу

Опубліковано: 03.08.2018, 15:43

3 серпня представники Управління ДСНС України у Тернопільській області та інших органів і підрозділів, що входять до системи МВС України взяли участь у зустрічі радником глави МВС Іваном Варченком, який представив присутнім стратегію деокупації Донбасу та пояснив для чого потрібно втілювати дану стратегію, як вона пов’язана з роботою правоохоронного та інших відомств і яким чином усе це буде здійснюватися.

«Зрозуміло, що всі ми – патріоти своєї держави. Кожен усвідомлює те, що Україна повинна припинити війну і повернути окуповані території. Саме на наші плечі випали ці випробування, тому ми мусимо вирішувати питання з окупацією Криму та Донбасу і не будемо перекладати це все на плечі наших дітей чи онуків».

Іван Варченко, зазначив на важливості ознайомлення з документом Стратегії деокупації Донбасу «Механізм малих кроків», який розміщений на сайті МВС України за цим посиланням: http://mvs.gov.ua/ua/pages/plan_deokupacii_donbasu_mehanizm_malih_krokiv.htm

«Сьогодні існує єдина сучасна платформа пошуку формату рішення – «Мінська угода», підписана 5 вересня 2014 року за участю міжнародних посередників. Цей документ, спрямований на деескалацію збройного конфлікту, спровокованого військовою агресією зі сторони РФ, безсумнівно, зіграв надважливу роль на своєму етапі», про це та інше наголосив радник глави МВС, зупиняючись на основних аспектах Плану.

«Важливо, щоб зараз усі державні інституції, уповноважені займатися звільненням Донбасу, зробили свою частину роботи. Ми втратили час, бо серед пріоритетів не ставили визволення Донбасу та повернення Криму, оскільки займалися питаннями економічними та господарськими. Далі тягнути не можна. Проте потрібно пам’ятати, що перемоги не буде, якщо країна воюватиме на кілька фронтів». Іван Варченко переконаний, що повертати Донбас потрібно і він та його команда зроблять усе можливе, аби це відбулося якнайшвидше. Тому восени на пленарному засіданні Верховної ради вони пропонуватимуть розглядати питання звільнення Донбасу та Криму в першу чергу.

001.JPG

002.JPG

003.JPG

004.JPG

 

 

 


   
Останні новини
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
17 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
5 Жовтня09:49 В Україні запрацюють 15 вертолітних баз та центр обслуговування «Airbus Helicopters»
Останні новини