ГоловнаОстанні новини27 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Підведено підсумки огляду-конкурсу "На краще утримання, обслуговування й експлуатацію пожежної, спеціальної та аварійно-рятувальної техніки"

Опубліковано: 27.06.2018, 11:59

Відповідно до плану роботи Управління ДСНС України у Тернопільській області на 2018 рік та з метою підтримання пожежно-рятувальної та спеціальної техніки у постійній бойовій готовності до дій за призначенням, у підпорядкованих підрозділах Управління упродовж травня-червня поточного року проведено обов’язковий технічний контроль відомчих транспортних засобів та огляд-конкурс «На краще утримання, обслуговування й експлуатацію пожежної, спеціальної та аварійно-рятувальної техніки, оперативних і господарських транспортних засобів, пожежно-технічного та аварійно-рятувального обладнання, а також спеціальних приміщень для зберігання, ремонту й технічного обслуговування техніки».

Під час проведення оглядів перевірено технічний стан транспортних засобів, що знаходяться на озброєнні пожежно-рятувальних підрозділів області, на відповідність вимогам Правил дорожнього руху, стан укомплектованості водійським і шанцевим інструментом, засобами пожежогасіння, знаками аварійної зупинки, автомобільними медичними аптечками та пожежно-технічним обладнанням.

 

IMG_7835.jpg IMG_7846.jpg
IMG_7850.jpg IMG_7863.jpg
IMG_7873.jpg

IMG_7888.jpg

 

Обов’язковим технічним контролем також охоплено пожежно-рятувальні автомобілі, що експлуатуються в місцевих пожежних командах сільських (селищних) рад та об’єднаних територіальних громад області.

 

010.JPG 011.JPG
012.JPG 015.JPG

 

З метою підвищення рівня професійної підготовленості у водійського складу пожежно-рятувальних підрозділів області прийнято заліки з Правил дорожнього руху, технічної підготовки, а також перевірено практичні навики роботи із спеціальними агрегатами та пожежно-технічним обладнанням.

 

02.jpg 03.jpg

 

Кращими серед підрозділів області за результатами огляду-конкурсу комісією Управління ДСНС України у Тернопільській області визнано такі підрозділи як 1 державний пожежно-рятувальний загін Управління (м. Тернопіль) – І місце, 5 державна пожежно-рятувальна частина Управління (м. Кременець) – ІІ місце та 15 державна пожежно-рятувальна частина Управління (м. Заліщики).

 

04.JPG 05.JPG 06.JPG

   
Останні новини
19 Листопада14:20 м. Тернопіль: на нараді в ОДА розглянуто низку важливих питань в контексті забезпечення життєдіяльності області на випадок погіршення погодних умов
19 Листопада09:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
15 Листопада14:47 Тернопільщина: підведено підсумки навчально-методичних зборів з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада18:02 м. Тернопіль: тривають навчально-методичні збори з фахівцями територіальних органів ДСНС України
14 Листопада17:25 Колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області висловлює щирі співчуття з приводу смерті Дмитровського Сергія Юрійовича
14 Листопада11:09 На Тернопільщині розпочались навчально-методичні збори із радіаційного та хімічного захисту
13 Листопада15:19 Для учнів початкових класів однієї з Тернопільських шкіл провели Національний урок безпеки (ФОТО, ВІДЕО)
9 Листопада15:55 Тернопільські рятувальники долучились до написання диктанту національної єдності
7 Листопада18:14 У Тернополі розпочато курс домедичної підготовки рятувальників: «Перший на місці події»
7 Листопада08:54 Тернопіль: психологи Управління ДСНС провели заняття з питань профілактики емоційного вигоряння
6 Листопада09:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
5 Листопада11:29 На Тернопільщині рятувальники проводять пожежно-профілактичні відпрацювання житлового сектору
2 Листопада10:31 Тернопільські рятувальники взяли участь у заходах з нагоди сотої річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.
31 Жовтня15:07 Соціально-психологічний клімат в підрозділі – важлива складова виконання службових обов'язків
30 Жовтня11:38 Зборівський район: в с. Загір’я урочисто відкрито новостворену місцеву пожежну команду
Останні новини