ГоловнаОстанні новини26 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Тернопіль: завершилися змагання із мініфутболу серед пожежно-рятувальних підрозділів

Опубліковано: 26.06.2018, 15:10

26 червня у Тернополі відбувся заключний етап змагань з мініфутболу серед підрозділів Управління ДСНС України у Тернопільській області.

Змагання проходили в 2 етапи, за участю 20 команд. Переможцями першого зонального етапу стали збірні Кременецького, Шумського, Заліщицького та Підволочиського районних відділів та секторів Управління. Вони й здобули право боротися в другому етапі за першість області.

У фіналі відбувалась цікава, динамічна гра. Її учасники були добре підготовленими та налаштованими на дружню боротьбу. Спортсмени наполегливо змагались за перемогу, демонструючи справжні бійцівські якості та проявляючи себе достойними суперниками. Учасники та вболівальники отримали від поєдинків безліч енергії та позитивних емоцій.

У підсумку, в нелегкій, напруженій боротьбі перемогли рятувальники з Кременецького району, отримавши перехідний кубок «Начальника У ДСНС України у Тернопільській області». Другу сходинку п’єдесталу посіла команда з Шумська. Бронзовими призерами стала збірна Підволочиськогорайону. Переможців та призерів нагородили кубками й дипломами.