ГоловнаОстанні новини14 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Тернопіль: відбувся семінар із керівниками хімічно-небезпечних об'єктів області

Опубліковано: 14.06.2018, 10:32

14 червня на території Управління ДСНС України у Тернопільській області відбувся семінар із керівниками хімічно небезпечних об’єктів області. У семінарі брали також участь фахівці, відповідальні за організацію заходів цивільного захисту, представники місцевих органів виконавчої влади, об'єднаних територіальних громад та НМЦ ЦЗ та БЖД області.

Кожному присутньому було надано тематичні нотатники з правилами поведінки при надзвичайних ситуаціях.

 

004.JPG 006.JPG

 

На заході обговорили ряд важливих та актуальних питань. Зокрема, Володимир Андрунько, начальник циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД області , розповів про методику проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань та стан проходження навчання керівним складом хімічно небезпечних об’єктів.

 

003.JPG 009.JPG

 

Заступник начальника відділу з організації заходів цивільного захисту Управління Станіслав Ганич розкрив тематику практичного відпрацювання дій персоналу при проведені спеціальних об’єктових навчань.

 

005.JPG 002.JPG

 

А заступник начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Ігор Любий ознайомив усіх присутніх із станом забезпечення засобами хімічного захисту персоналу хімічно небезпечних об’єктів, працівників підприємств, що розміщені у зоні можливого хімічного забруднення та непрацюючого населення, яке проживає у прогнозованих зонах хімічного забруднення.

 

001.JPG 007.JPG

 

Наостанок заходу присутні мали можливість ознайомитися із новітніми засобами  індивідуального захисту зору, органів дихання та шкіри.


   
Останні новини
17 Серпня11:56 До уваги тернополян!
16 Серпня13:57 16 серпня у Тернопільській державній адміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з ТЕБ та НС
13 Серпня12:00 На Тернопільщині оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!
13 Серпня08:30 Громадяни, пам'ятайте - вода помилок не прощає!
10 Серпня14:59 Збаразький район: модернізація підрозділу триває
10 Серпня12:22 Тернопільська область: чотирьох вогнеборців нагороджено за гасіння пожежі на спиртобазі, у Збаражі
9 Серпня14:41 Тернопіль: проведено навчання з метою ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод
9 Серпня12:58 Лановецькі вогнеборці отримали цінні подарунки від закордонних колег
6 Серпня16:28 Тернопільська область: триває дружня співпраця між українськими та польськими рятувальниками
4 Серпня16:36 Тернопільська область: рятувальники забезпечують пожежну та техногенну безпеку під час фестивалю лемківської культури «Дзвони Лемківщини»
3 Серпня15:43 На Тернопільщині представили стратегію деокупації Донбасу
2 Серпня11:33 2 серпня на Тернопільщині місцями очікуються короткочасні дощі, грози, град
1 Серпня15:55 АБИ ХЛІБ НЕ ЗГОРІВ ПО ДОРОЗІ У ПІЧ
1 Серпня13:38 Команда організаторів фестивалю "Файне місто" висловила щиру подяку тернопільським рятувальникам за співпрацю
30 Липня15:09 “Відновлення суверенітету і територіальної цілісності країни є ключовою стратегічною задачею, що сьогодні стоїть перед Україною”, - Микола Чечоткін
Останні новини