ГоловнаОстанні новини10 Травня, 2018р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі фабрики меблів «Нова»

Опубліковано: 10.05.2018, 16:38

10 травня у Тернополі, на базі фабрики меблів «Нова», на вул. Промислова, 30, проведено тактико-спеціальні навчання. Захід спрямовано на вдосконалення тактичного мислення начальницького складу, оцінки обстановки, що склалася на пожежі, розрахунку необхідних сил та засобів, тренування практичних навичок особового складу пожежно-рятувальних підрозділів у виконанні оперативної задачі з гасіння пожежі, дотримання вимог безпеки праці та злагоджених дій номерів оперативного розрахунку.

Згідно тактичного задуму, на території підприємства, внаслідок короткого замикання електроустаткування виникла пожежа, полум’я швидко розповсюдилось на виробничий цех. Працівники одразу ж повідомили про пожежу до Служби порятунку «101» та сповістили керівництво підприємства.

Оперативно-диспетчерська служба направила до місця події підрозділи Тернопільського гарнізону, згідно третього номеру виклику. Також про надзвичайну подію сповістили працівників оперативно-координаційного центру, оперативну групу Управління, підрозділи Національної поліції, РЕМ, «Швидкої» та Водоканалу.

На момент прибуття рятувальників пожежа швидко набирала обертів та супроводжувалась значним задимленням. Загальна площа горіння склало близько 184 м.кв. Полум’я розповсюдилось на виробниче приміщення. Існувала загроза поширення пожежі на адміністративний корпус.

На місці події було створено оперативний штаб з ліквідації пожежі, контрольно-пропускний пункт та 2 оперативних дільниці. Одночасно з пошуково-рятувальними роботами, вогнеборці провели розстановку сил та засобів. Для розвідки та гасіння пожежі були задіяні 5 ланок газодимозахисної служби, подано 4 стволи «СПРК» на гасіння та 1 на захист зі сторони адміністративної будівлі. Всього до навчання залучено 5 рятувальних відділень, в складі 25 чол. та 8 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

Підводячи підсумки тактико-спеціальних навчань начальник відділу оперативного реагування Управління ДСНС України у Тернопільській області підполковник служби цивільного захисту Юрій Ярема вказав на основні аспекти при проведенні аварійно-рятувальних робіт на подібних об’єктах та наголосив на необхідності тісної та злагодженої взаємодії між усіма спеціалізованими службами цивільного захисту, для забезпечення максимальної безпеки людей. Він відзначив: «Такі навчання допомагають відпрацьовувати стратегію та тактику реагування на надзвичайні події та дозволяють підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру».

00-7.jpg

00-5.jpg

00-12.jpg

00-13.jpg

00-14.jpg

00-16.jpg

00-17.jpg

00-19.jpg

 

 


   
Останні новини
25 Травня14:12 Щоб уникнути трагедії під час відпочинку поблизу водойм, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки!
25 Травня13:17 Про дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі
24 Травня15:17 На Тернопільщині завершилась контрольна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення
23 Травня13:47 Тернопільські рятувальники провели тренування дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах, базах зберігання озброєння Збройних сил України.
19 Травня15:19 м.Тернопіль: рятувальники провели товариський матч з міні-футболу
19 Травня14:29 м.Тернопіль: комісією Державної служби України з надзвичайних ситуацій перевірено діяльність Управління ДСНС області
17 Травня13:50 м.Тернопіль: 28 випускників навчального пункту отримали робітничу професію «пожежний-рятувальник»
17 Травня11:40 Рятувальники Тернопільщини провели патріотичний флешмоб
16 Травня15:56 Увага! Попередження про грози та шквали в Україні
16 Травня08:36 Теребовлянський район: відбувся День цивільного захисту
15 Травня16:09 м.Тернопіль: перевірено злагодженість та оперативність дій міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту
15 Травня11:27 ЩО РОБИТИ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ?
15 Травня10:06 У Тернополі проводиться перевірка виконання вимог законів з питань цивільного захисту та дотримання пожежної й техногенної безпеки
15 Травня08:51 Увага! Попередження про грози та шквали в Україні
14 Травня16:59 Тернопільська область: у селі Лопушне Кременецького району від сьогодні чергує власна пожежна команда
Останні новини