ГоловнаОстанні новини6 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники готові протидіяти можливим небезпекам весняного періоду

Опубліковано: 06.03.2018, 15:16

Деякі небезпеки наче дозрівають до сезону, у кожної з них – свій термін. Наприклад, навесні особливу небезпеку становить льодохід – рух, під дією течії чи вітру, крижин і крижаних полів, що утворилися в результаті руйнування крижаного покриву на річках. Ще однією небезпекою весняного потепління є підтоплення.

Згідно проведеного моніторингу, на сьогодні, до найбільш небезпечних районів щодо загрози виникнення повеней належить ділянка річки Дністер. Зокрема, внаслідок сніготанення та опадів, що очікуються 07-09 березня на лівих притоках Дністра очікується початок розвитку весняної повені з поступовим підйомом рівнів води на 0.1 – 0.6 м над рівнями 06 березня. На річках відбуватиметься руйнування льодових явищ, льодохід, місцями можливе формування заторів льоду з різким коливанням рівнів води. 10-12 березня очікується активізація розвитку весняної повені, інтенсивність підйому рівнів води буде передбачатись штормовими попередженнями в короткостроковому порядку.

dnister5.jpg

Підрозділи пожежно-рятувальної служби готові протидіяти можливим небезпекам весняного періоду. Для попередження і ліквідації можливих наслідків повені та паводків рятувальники підготували інженерну та спеціалізовану автомобільну техніку. Крім цього, співробітники служби цивільного захисту готові надати допомогу під час виникнення надзвичайної ситуації за допомогою засобів подолання водних перешкод, насосного обладнання, автономних джерел живлення та освітлення.

З метою мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій весняного періоду 2018 року проведено комплекс заходів профілактичного характеру. Зокрема, розроблено відповідні плани реагування, уточнено наявність та готовність сил і засобів, дислокованих на території області, відкориговано карти-схеми зон можливого виникнення надзвичайних ситуацій під час пропуску льодоходу, організовано взаємодію з спеціалізованими службами цивільного захисту області. В аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення створено необхідний запас паливно-мастильних матеріалів, вибухових речовин, засобів підриву для проведення вибухових робіт спрямованих на захист гідротехнічних та мостових споруд та запобігання виникнення заторів під час весняної повені на водних акваторіях області. Для убезпечення населення області від підтоплення та можливих негативних наслідків льодоходу рятувальники щодня проводить моніторинг ситуацій на річках області.


   
Останні новини
14 Грудня13:55 Тернопільські рятувальники вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи
14 Грудня09:26 Увага! 15 - 17 грудня на дорогах ожеледиця
14 Грудня09:10 Привітання до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, від колективу Управління ДСНС України у Тернопільській області
14 Грудня08:42 Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
14 Грудня08:00 Перелік пунктів обігріву, розгорнутих на території Тернопільської області (оновлюється)
13 Грудня14:14 Тернопіль: юристи обласного Управління ДСНС України розповіли школярам про їхні права та обов'язки
13 Грудня11:27 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
13 Грудня09:49 У ДСНС України у Тернопільській області оголошує конкурс з визначення переможця будівництва житла
12 Грудня15:55 Для внутрішньо переміщених осіб
12 Грудня15:50 Захист прав людини, учасників антитерористичної операції
12 Грудня12:16 Психологи ДСНС передавали свої знання студентам Тернопільського національного педагогічного університету
12 Грудня10:46 День відкритих дверей
12 Грудня10:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
11 Грудня16:32 Монастириський район: рятувальники провели для школярів пізнавальну акцію
11 Грудня14:54 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
Останні новини