ГоловнаОстанні новини6 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники готові протидіяти можливим небезпекам весняного періоду

Опубліковано: 06.03.2018, 15:16

Деякі небезпеки наче дозрівають до сезону, у кожної з них – свій термін. Наприклад, навесні особливу небезпеку становить льодохід – рух, під дією течії чи вітру, крижин і крижаних полів, що утворилися в результаті руйнування крижаного покриву на річках. Ще однією небезпекою весняного потепління є підтоплення.

Згідно проведеного моніторингу, на сьогодні, до найбільш небезпечних районів щодо загрози виникнення повеней належить ділянка річки Дністер. Зокрема, внаслідок сніготанення та опадів, що очікуються 07-09 березня на лівих притоках Дністра очікується початок розвитку весняної повені з поступовим підйомом рівнів води на 0.1 – 0.6 м над рівнями 06 березня. На річках відбуватиметься руйнування льодових явищ, льодохід, місцями можливе формування заторів льоду з різким коливанням рівнів води. 10-12 березня очікується активізація розвитку весняної повені, інтенсивність підйому рівнів води буде передбачатись штормовими попередженнями в короткостроковому порядку.

dnister5.jpg

Підрозділи пожежно-рятувальної служби готові протидіяти можливим небезпекам весняного періоду. Для попередження і ліквідації можливих наслідків повені та паводків рятувальники підготували інженерну та спеціалізовану автомобільну техніку. Крім цього, співробітники служби цивільного захисту готові надати допомогу під час виникнення надзвичайної ситуації за допомогою засобів подолання водних перешкод, насосного обладнання, автономних джерел живлення та освітлення.

З метою мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій весняного періоду 2018 року проведено комплекс заходів профілактичного характеру. Зокрема, розроблено відповідні плани реагування, уточнено наявність та готовність сил і засобів, дислокованих на території області, відкориговано карти-схеми зон можливого виникнення надзвичайних ситуацій під час пропуску льодоходу, організовано взаємодію з спеціалізованими службами цивільного захисту області. В аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення створено необхідний запас паливно-мастильних матеріалів, вибухових речовин, засобів підриву для проведення вибухових робіт спрямованих на захист гідротехнічних та мостових споруд та запобігання виникнення заторів під час весняної повені на водних акваторіях області. Для убезпечення населення області від підтоплення та можливих негативних наслідків льодоходу рятувальники щодня проводить моніторинг ситуацій на річках області.


   
Останні новини
18 Вересня14:09 м.Тернопіль: в обласному управлінні ДСНС значна увага приділяється покращенню побутових умов несення служби
18 Вересня10:47 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
17 Вересня15:35 У Тернополі відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня рятівника
17 Вересня13:19 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня13:13 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня13:04 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня09:30 Урочистості з нагоди професійного свята рятувальники розпочали молитвою біля Каплиці ікони Божої Матері «Неопалима купина»
17 Вересня09:05 Шановні друзі, колеги-рятувальники, ветерани та пенсіонери пожежно-рятувальної служби, працівники місцевих пожежних команд та пожежні-добровольці – вітаю вас з професійним святом, Днем рятівника!
17 Вересня09:00 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із нашим професійним святом – Днем рятівника!
16 Вересня17:00 Працівники ДСНС області взяли участь у щорічній прощі, приуроченій до «Дня рятівника»
11 Вересня16:15 м.Тернопіль: психологи ДСНС навчали навиків саморегуляції співробітників, що відряджались для роботи в зоні розмежування, на сході України
11 Вересня12:27 Тернопільські рятувальники вибороли 2 місце у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу на першість «Динамо»
6 Вересня09:49 Увага! Штормове попередження
5 Вересня11:54 ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ
5 Вересня08:52 У 2018 році в Україні розпочинається розгортання системи авіаційної безпеки
Останні новини