ГоловнаОстанні новини19 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

Опубліковано: 19.02.2018, 15:54

19 лютого, під головуванням першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА. В числі учасників на заході були присутні й представники пожежно-рятувальної служби на чолі з начальником Управління ДСНС України у Тернопільській області полковником служби цивільного захисту Віктором Маслеєм.

На порядку денному розглянуто чимало важливих питань. В числі пріоритетних обговорено виконання заходів з підготовки органів управління цивільного захисту області, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій пов'язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків у 2018 році. Наголошено на необхідності своєчасного вжиття керівниками органів місцевого самоврядування необхідних заходів для забезпечення готовності водосховищ, гідроспоруд, меліоративних систем до пропуску льодоходу, повені та паводків, підкреслено важливість своєчасної організації очистки зливних, каналізаційних та дренажних систем в населених пунктах, водовідвідних і меліоративних каналів, русел малих річок, водопропускних споруд під автомобільними мостами та дорогами. Чимало уваги приділено питанню створення та функціонування місцевої пожежної охорони в Тернопільській області. Також присутніми обговорено затвердження Комплексного міжвідомчого плану проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення Тернопільської області з питань попередження травмування і загибелі людей у надзвичайних ситуаціях (подіях) у 2018 році та перелік хімічно-небезпечних об'єктів розташованих на території області. Окрім цього, заслухано результати здійснення позапланових заходів нагляду (контролю) об'єктів соціальної сфери.

Від Управління ДСНС України у Тернопільській області співдоповідачами виступили начальник відділу організації заходів цивільного захисту Ігор Греса та начальник відділу із запобігання надзвичайним ситуаціям Сергій Лукачик.

За підсумками засідання прийнято ряд рішень, спрямованих на недопущення загибелі людей та профілактику виникнення пожеж та інших надзвичайних подій та ситуацій.

333.jpg

222.jpg

 

 

 

 

 


   
Останні новини
14 Грудня13:55 Тернопільські рятувальники вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи
14 Грудня09:26 Увага! 15 - 17 грудня на дорогах ожеледиця
14 Грудня09:10 Привітання до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, від колективу Управління ДСНС України у Тернопільській області
14 Грудня08:42 Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
14 Грудня08:00 Перелік пунктів обігріву, розгорнутих на території Тернопільської області (оновлюється)
13 Грудня14:14 Тернопіль: юристи обласного Управління ДСНС України розповіли школярам про їхні права та обов'язки
13 Грудня11:27 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
13 Грудня09:49 У ДСНС України у Тернопільській області оголошує конкурс з визначення переможця будівництва житла
12 Грудня15:55 Для внутрішньо переміщених осіб
12 Грудня15:50 Захист прав людини, учасників антитерористичної операції
12 Грудня12:16 Психологи ДСНС передавали свої знання студентам Тернопільського національного педагогічного університету
12 Грудня10:46 День відкритих дверей
12 Грудня10:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
11 Грудня16:32 Монастириський район: рятувальники провели для школярів пізнавальну акцію
11 Грудня14:54 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
Останні новини