ГоловнаОстанні новини19 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

Опубліковано: 19.02.2018, 15:54

19 лютого, під головуванням першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА. В числі учасників на заході були присутні й представники пожежно-рятувальної служби на чолі з начальником Управління ДСНС України у Тернопільській області полковником служби цивільного захисту Віктором Маслеєм.

На порядку денному розглянуто чимало важливих питань. В числі пріоритетних обговорено виконання заходів з підготовки органів управління цивільного захисту області, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій пов'язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків у 2018 році. Наголошено на необхідності своєчасного вжиття керівниками органів місцевого самоврядування необхідних заходів для забезпечення готовності водосховищ, гідроспоруд, меліоративних систем до пропуску льодоходу, повені та паводків, підкреслено важливість своєчасної організації очистки зливних, каналізаційних та дренажних систем в населених пунктах, водовідвідних і меліоративних каналів, русел малих річок, водопропускних споруд під автомобільними мостами та дорогами. Чимало уваги приділено питанню створення та функціонування місцевої пожежної охорони в Тернопільській області. Також присутніми обговорено затвердження Комплексного міжвідомчого плану проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення Тернопільської області з питань попередження травмування і загибелі людей у надзвичайних ситуаціях (подіях) у 2018 році та перелік хімічно-небезпечних об'єктів розташованих на території області. Окрім цього, заслухано результати здійснення позапланових заходів нагляду (контролю) об'єктів соціальної сфери.

Від Управління ДСНС України у Тернопільській області співдоповідачами виступили начальник відділу організації заходів цивільного захисту Ігор Греса та начальник відділу із запобігання надзвичайним ситуаціям Сергій Лукачик.

За підсумками засідання прийнято ряд рішень, спрямованих на недопущення загибелі людей та профілактику виникнення пожеж та інших надзвичайних подій та ситуацій.

333.jpg

222.jpg

 

 

 

 

 


   
Останні новини
18 Вересня14:09 м.Тернопіль: в обласному управлінні ДСНС значна увага приділяється покращенню побутових умов несення служби
18 Вересня10:47 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
17 Вересня15:35 У Тернополі відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня рятівника
17 Вересня13:19 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня13:13 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня13:04 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня09:30 Урочистості з нагоди професійного свята рятувальники розпочали молитвою біля Каплиці ікони Божої Матері «Неопалима купина»
17 Вересня09:05 Шановні друзі, колеги-рятувальники, ветерани та пенсіонери пожежно-рятувальної служби, працівники місцевих пожежних команд та пожежні-добровольці – вітаю вас з професійним святом, Днем рятівника!
17 Вересня09:00 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із нашим професійним святом – Днем рятівника!
16 Вересня17:00 Працівники ДСНС області взяли участь у щорічній прощі, приуроченій до «Дня рятівника»
11 Вересня16:15 м.Тернопіль: психологи ДСНС навчали навиків саморегуляції співробітників, що відряджались для роботи в зоні розмежування, на сході України
11 Вересня12:27 Тернопільські рятувальники вибороли 2 місце у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу на першість «Динамо»
6 Вересня09:49 Увага! Штормове попередження
5 Вересня11:54 ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ
5 Вересня08:52 У 2018 році в Україні розпочинається розгортання системи авіаційної безпеки
Останні новини