ГоловнаОстанні новини19 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

Опубліковано: 19.02.2018, 15:54

19 лютого, під головуванням першого заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Івана Крисака відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській ОДА. В числі учасників на заході були присутні й представники пожежно-рятувальної служби на чолі з начальником Управління ДСНС України у Тернопільській області полковником служби цивільного захисту Віктором Маслеєм.

На порядку денному розглянуто чимало важливих питань. В числі пріоритетних обговорено виконання заходів з підготовки органів управління цивільного захисту області, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій пов'язаних з пропуском льодоходу, повені та паводків у 2018 році. Наголошено на необхідності своєчасного вжиття керівниками органів місцевого самоврядування необхідних заходів для забезпечення готовності водосховищ, гідроспоруд, меліоративних систем до пропуску льодоходу, повені та паводків, підкреслено важливість своєчасної організації очистки зливних, каналізаційних та дренажних систем в населених пунктах, водовідвідних і меліоративних каналів, русел малих річок, водопропускних споруд під автомобільними мостами та дорогами. Чимало уваги приділено питанню створення та функціонування місцевої пожежної охорони в Тернопільській області. Також присутніми обговорено затвердження Комплексного міжвідомчого плану проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення Тернопільської області з питань попередження травмування і загибелі людей у надзвичайних ситуаціях (подіях) у 2018 році та перелік хімічно-небезпечних об'єктів розташованих на території області. Окрім цього, заслухано результати здійснення позапланових заходів нагляду (контролю) об'єктів соціальної сфери.

Від Управління ДСНС України у Тернопільській області співдоповідачами виступили начальник відділу організації заходів цивільного захисту Ігор Греса та начальник відділу із запобігання надзвичайним ситуаціям Сергій Лукачик.

За підсумками засідання прийнято ряд рішень, спрямованих на недопущення загибелі людей та профілактику виникнення пожеж та інших надзвичайних подій та ситуацій.

333.jpg

222.jpg

 

 

 

 

 


   
Останні новини
19 Червня13:34 Спортсмени Тернопільщини зайняли 4-те загальнокомандне місце на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків
18 Червня15:38 На 71 році пішов із життя колишній начальник Головного управління пожежної охорони МВС України генерал-майор внутрішньої служби Хижняк Борис Борисович
18 Червня12:20 Тернопіль: у лавах підрозділів Служби порятунку поповнення
14 Червня11:46 Тернопільська область: наступними днями спостерігатимуться сильні зливи, місцями град
14 Червня11:41 Тернопіль: відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
14 Червня10:32 Тернопіль: відбувся семінар із керівниками хімічно-небезпечних об'єктів області
13 Червня13:23 Тернопільська область: триває перевірка службової діяльності по завершенню навчального року
13 Червня13:00 Увага, грози!
11 Червня08:33 Обережно - ртуть!
11 Червня08:32 Про дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі
11 Червня08:31 ЩО РОБИТИ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ?
11 Червня08:30 Громадяни, пам'ятайте - вода помилок не прощає!
6 Червня11:00 З Днем журналіста!
5 Червня14:32 Тернопіль: підведено підсумки другого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості “Безпека в житті — життя в безпеці”
4 Червня16:04 Тернопіль: рятувальники здавали підсумкові заліки із службової підготовки
Останні новини