ГоловнаОстанні новини16 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

м. Тернопіль: в обласному Управлінні ДСНС провели семінар-нараду з інспекторським складом

Опубліковано: 16.02.2018, 11:05

15 лютого начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей зустрівся з фахівцями у сфері техногенної та пожежної безпеки Управління. Під час заходу присутні розглянули стан пожежної та техногенної безпеки в області, обговорили ряд проблемних питань та шляхи їх вирішення. Особливу увагу було приділено темі організації в межах об’єднаних територіальних громад підрозділів місцевої пожежної охорони, задля забезпечення надійного захисту населених пунктів від пожеж. Віктор Маслей окреслив основні актуальні питання та першочергові завдання на 2018 рік. Також, він висловив подяку особовому складу за сумлінне виконання службових обов’язків та наголосив на першочерговій важливості забезпечення належної пожежної та техногенної безпеки краю.

Після завершення робочої зустрічі з керівником Управління, присутні взяли участь у семінар-нараді, що відбулась під головуванням заступника начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Терлецького. На порядку денному підіймались ряд актуальних тем. Зокрема, обговорено новий напрямок діяльності органів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної безпеки, а саме - державний ринковий нагляд у сфері піротехнічних виробів. Присутнім роз’яснено Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», ознайомлено із станом нормативно-технічної роботи й контролю за системами протипожежного захисту, порядком реєстрації декларації матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам чинного законодавства та реєстрації декларацій онлайн, Постановою КМУ від 27.12.2017 № 1043 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою надзвичайних ситуацій», новою програмою обліку пожеж та порядку ведення журналу обліку пожеж.

Також, значну увагу було приділено питанням дотримання законності при здійсненні адміністративно-правової діяльності. Начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління Богдан Горбань повторно довів до інспекторського складу окремі статті Закону України «Про запобігання корупції». Доповідач наголосив на неухильному дотриманні працівниками вимог антикорупційного законодавства під час виконання службових обов’язків.

IMG_5861.jpg

IMG_5853.jpg

IMG_5844.jpg

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
14 Грудня13:55 Тернопільські рятувальники вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи
14 Грудня09:26 Увага! 15 - 17 грудня на дорогах ожеледиця
14 Грудня09:10 Привітання до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, від колективу Управління ДСНС України у Тернопільській області
14 Грудня08:42 Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!
14 Грудня08:00 Перелік пунктів обігріву, розгорнутих на території Тернопільської області (оновлюється)
13 Грудня14:14 Тернопіль: юристи обласного Управління ДСНС України розповіли школярам про їхні права та обов'язки
13 Грудня11:27 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
13 Грудня09:49 У ДСНС України у Тернопільській області оголошує конкурс з визначення переможця будівництва житла
12 Грудня15:55 Для внутрішньо переміщених осіб
12 Грудня15:50 Захист прав людини, учасників антитерористичної операції
12 Грудня12:16 Психологи ДСНС передавали свої знання студентам Тернопільського національного педагогічного університету
12 Грудня10:46 День відкритих дверей
12 Грудня10:44 Увага! З початком опалювального сезону зростає й кількість побутових пожеж!
11 Грудня16:32 Монастириський район: рятувальники провели для школярів пізнавальну акцію
11 Грудня14:54 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
Останні новини