ГоловнаОстанні новини16 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

м. Тернопіль: в обласному Управлінні ДСНС провели семінар-нараду з інспекторським складом

Опубліковано: 16.02.2018, 11:05

15 лютого начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей зустрівся з фахівцями у сфері техногенної та пожежної безпеки Управління. Під час заходу присутні розглянули стан пожежної та техногенної безпеки в області, обговорили ряд проблемних питань та шляхи їх вирішення. Особливу увагу було приділено темі організації в межах об’єднаних територіальних громад підрозділів місцевої пожежної охорони, задля забезпечення надійного захисту населених пунктів від пожеж. Віктор Маслей окреслив основні актуальні питання та першочергові завдання на 2018 рік. Також, він висловив подяку особовому складу за сумлінне виконання службових обов’язків та наголосив на першочерговій важливості забезпечення належної пожежної та техногенної безпеки краю.

Після завершення робочої зустрічі з керівником Управління, присутні взяли участь у семінар-нараді, що відбулась під головуванням заступника начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Терлецького. На порядку денному підіймались ряд актуальних тем. Зокрема, обговорено новий напрямок діяльності органів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної безпеки, а саме - державний ринковий нагляд у сфері піротехнічних виробів. Присутнім роз’яснено Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», ознайомлено із станом нормативно-технічної роботи й контролю за системами протипожежного захисту, порядком реєстрації декларації матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам чинного законодавства та реєстрації декларацій онлайн, Постановою КМУ від 27.12.2017 № 1043 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою надзвичайних ситуацій», новою програмою обліку пожеж та порядку ведення журналу обліку пожеж.

Також, значну увагу було приділено питанням дотримання законності при здійсненні адміністративно-правової діяльності. Начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції Управління Богдан Горбань повторно довів до інспекторського складу окремі статті Закону України «Про запобігання корупції». Доповідач наголосив на неухильному дотриманні працівниками вимог антикорупційного законодавства під час виконання службових обов’язків.

IMG_5861.jpg

IMG_5853.jpg

IMG_5844.jpg

 

 

 

 

 

 


   
Останні новини
18 Вересня14:09 м.Тернопіль: в обласному управлінні ДСНС значна увага приділяється покращенню побутових умов несення служби
18 Вересня10:47 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
17 Вересня15:35 У Тернополі відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня рятівника
17 Вересня13:19 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня13:13 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня13:04 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня09:30 Урочистості з нагоди професійного свята рятувальники розпочали молитвою біля Каплиці ікони Божої Матері «Неопалима купина»
17 Вересня09:05 Шановні друзі, колеги-рятувальники, ветерани та пенсіонери пожежно-рятувальної служби, працівники місцевих пожежних команд та пожежні-добровольці – вітаю вас з професійним святом, Днем рятівника!
17 Вересня09:00 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із нашим професійним святом – Днем рятівника!
16 Вересня17:00 Працівники ДСНС області взяли участь у щорічній прощі, приуроченій до «Дня рятівника»
11 Вересня16:15 м.Тернопіль: психологи ДСНС навчали навиків саморегуляції співробітників, що відряджались для роботи в зоні розмежування, на сході України
11 Вересня12:27 Тернопільські рятувальники вибороли 2 місце у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу на першість «Динамо»
6 Вересня09:49 Увага! Штормове попередження
5 Вересня11:54 ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ
5 Вересня08:52 У 2018 році в Україні розпочинається розгортання системи авіаційної безпеки
Останні новини