ГоловнаОстанні новини5 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники з Тернополя та Дніпра передали різдвяні гостинці своїм колегам в зоні проведення АТО

Опубліковано: 05.01.2018, 14:20

004.jpg

У будні і свята рятувальники повсякчасно несуть службу, особливо в гарячих точках країни, де люди гостро потребують допомоги. Працюють на Сході України, відновлюють пошкоджені будинки, розміновують українські землі, проводять рятувальні роботи. Туди приїжджають на ротацію рятувальники із усіх куточків нашої Держави, та у складі Зведеного загону виконують завдання за призначенням, допомагають місцевим колегам впоратись із наслідками воєнних дій, витримати надлюдські навантаження.

003.jpg 002.jpg

Завдяки сприянню та підтримці Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна, із важливою місією відвідали Схід України рятувальники Управління ДСНС України у Тернопільській області, на чолі із начальником, полковником служби цивільного захисту Віктором Маслеєм, та колеги із Дніпра, очолені начальником Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області полковником служби цивільного захисту Андрієм Кульбачем. Вони привезли гостинці, з любов’ю зібрані працівниками ДСНС, привітали з Новим роком та Різдвом Христовим, побажали витримки та сили, здоров’я й наполегливості у виконанні завдань за призначенням.

008.jpg

Гостинці отримали рятувальники Зведеного загону ДСНС України у зоні проведення АТО, 15-го державного пожежно-рятувального загону Головного Управління ДСНС України у Донецькій області, та Сумського аварійно-рятувального загону Міжрегіонального центру швидкого реагування.


   
Останні новини
19 Жовтня15:11 Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу
19 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
Останні новини