ГоловнаОстанні новини5 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Співпраця духовенства, рятувальників та поліції – запорука безпечних Різдвяних свят

Опубліковано: 05.01.2018, 11:00

001.JPG

На передодні Різдва Христового, працівники Служби порятунку «101», Національної поліції та священнослужителі об’єднались, аби спільно вжити заходів, спрямованих на попередження в місцях святкових богослужінь пожеж та інших надзвичайних подій.

У ці дні, фахівці Тернопільського міського відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області спільно з представниками кінологічного та вибухо-технічного центру Головного управління Національної поліції у Тернопільській області, в рамках вжиття превентивних заходів, спрямованих на зниження ймовірних ризиків виникнення надзвичайних ситуацій під час урочистостей з нагоди Різдва Христового, здійснюють перевірки церков, костьолів, соборів та інших споруд, у котрих, в період свят, відбуватимуться заходи за участю великої кількості людей. Під час рейдів співробітники пожежно-рятувальної служби перевіряють дотримання вимог правил пожежної та техногенної безпеки в культових спорудах, проводять додаткові інструктажі зі священнослужителями, церковними старостами та іншими відповідальними особами, нагадують їм про дії на випадок виникнення надзвичайних подій. Співробітники поліції, в свою чергу, перевірять всі місця масового зібрання громадян на предмет вибухонебезпечних предметів та проводять ряд інших заходів, спрямованих на дотримання громадського порядку.

002.jpg 003.jpg

Аби у дні святкування Різдва громадяни відчували себе в повній безпеці екстрені служби області працюватимуть в посиленому режимі. На цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 200 рятувальників та працівників підрозділів місцевої пожежної охорони. Це сприятиме організації заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки та підвищенню готовності Управління та підпорядкованих підрозділів до дій у разі виникнення надзвичайних подій та ситуацій.


   
Останні новини
19 Жовтня15:11 Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу
19 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
Останні новини