ГоловнаОстанні новини3 Січня, 2018р.
 Версія для друку

Обговорено питання щодо забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки місць проведення масових заходів в період Різдва

Опубліковано: 03.01.2018, 18:36

3 січня, на передодні Різдва, під час відеоселекторної наради, що відбулась в Міністерстві внутрішніх справ України обговорено готовність екстрених служб до забезпечення публічної безпеки та правопорядку під час різдвяних свят. За словами першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, в період різдвяних свят на території держави відбуватимуться богослужіння у храмах за участю щонайменше чотирьох мільйонів вірян. «Храми мають відповідати вимогам безпеки прихожан. Відтак, наголошую на необхідності проведення обстежень культових споруд. Ми всі знаємо, як сусідня Росія може розхитувати ситуацію», – заявив він.

В свою чергу, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін відзначив, що рятувальники проводять комплекс заходів, спрямованих на недопущення виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж у культових спорудах та в місцях масового зібрання громадян, а органи управління та формування ДСНС України утримуються в постійній готовності й під час святкування Різдва Христового нестимуть службу в посиленому режимі.

Цього ж дня, за підсумками відеоселекторної наради в МВС, в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області відбулась інструктивна нарада під головуванням заступника начальника Управління полковника служби цивільного захисту Романа Терлецького, за участю інспекторського складу підпорядкованих підрозділів. Присутні обговорили ряд питань щодо забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки місць проведення масових заходів в період Різдвяних свят. Зокрема, Роман Терлецький наголосив на необхідності проведення додаткових інструктажів зі священнослужителями, церковними старостами та іншими відповідальними особами, на тему дотримання вимог правил пожежної безпеки в культових спорудах. Він також зазначив, що в Тернопільській області у період різдвяних свят на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 200 рятувальників та працівників підрозділів місцевої пожежної охорони. Це сприятиме організації заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки та підвищенню готовності Управління та підпорядкованих підрозділів до дій у разі виникнення надзвичайних подій та ситуацій.

000002.jpg

 

 


   
Останні новини
19 Жовтня15:11 Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу
19 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
Останні новини