ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

На колегії в ОДА заслухано питання готовності пожежно-рятувальних підрозділів до дій за призначенням на час Новорічних та Різдвяних свят

Опубліковано: 28.12.2017, 14:59

28 грудня начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей взяв участь у підсумковому засіданні колегії облдержадміністрації.

На заході, що відбувся під головуванням очільника Тернопільської ОДА Степана Барни було обговорено чимало важливих питань. В числі інших було заслухано й доповідь про стан пожежної та техногенної безпеки, на території області, на час Новорічних та Різдвяних свят.

01.jpg

Як зазначив Віктор Маслей, з метою підвищення готовності Управління та підпорядкованих підрозділів до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та організації заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки у період відзначення новорічних та різдвяних свят особовий  склад Управління та підпорядкованих підрозділів переведено на посилений режим несення служби. З числа керівного складу Управління та підпорядкованих підрозділів призначено відповідальних посадових осіб для вирішення невідкладних завдань у сфері відповідальності ДСНС України. Розроблено заходи та забезпечено посилений моніторинг за станом пожежної і техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів. Організовано взаємодію з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, керівниками об’єктів, ГУ Національної поліції України в області, місцевими спеціалізованими службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів відзначення новорічних та різдвяних свят.

Під час посиленого варіанту несення служби на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 200 рятувальників. Від тепер, окрім професійних вогнеборців, до бойового розрахунку включені й працівники підрозділів місцевої пожежної охорони, в тому числі й тих місцевих пожежних команд, що діють в межах об’єднаних територіальних громад.

02.jpg


   
Останні новини
19 Жовтня15:11 Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу
19 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
Останні новини