ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

На колегії в ОДА заслухано питання готовності пожежно-рятувальних підрозділів до дій за призначенням на час Новорічних та Різдвяних свят

Опубліковано: 28.12.2017, 14:59

28 грудня начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей взяв участь у підсумковому засіданні колегії облдержадміністрації.

На заході, що відбувся під головуванням очільника Тернопільської ОДА Степана Барни було обговорено чимало важливих питань. В числі інших було заслухано й доповідь про стан пожежної та техногенної безпеки, на території області, на час Новорічних та Різдвяних свят.

01.jpg

Як зазначив Віктор Маслей, з метою підвищення готовності Управління та підпорядкованих підрозділів до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та організації заходів щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки у період відзначення новорічних та різдвяних свят особовий  склад Управління та підпорядкованих підрозділів переведено на посилений режим несення служби. З числа керівного складу Управління та підпорядкованих підрозділів призначено відповідальних посадових осіб для вирішення невідкладних завдань у сфері відповідальності ДСНС України. Розроблено заходи та забезпечено посилений моніторинг за станом пожежної і техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення заходів. Організовано взаємодію з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, керівниками об’єктів, ГУ Національної поліції України в області, місцевими спеціалізованими службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів відзначення новорічних та різдвяних свят.

Під час посиленого варіанту несення служби на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 200 рятувальників. Від тепер, окрім професійних вогнеборців, до бойового розрахунку включені й працівники підрозділів місцевої пожежної охорони, в тому числі й тих місцевих пожежних команд, що діють в межах об’єднаних територіальних громад.

02.jpg


   
Останні новини
26 Квітня17:32 На період травневих свят правоохоронці й рятувальники працюватимуть у посиленому режимі
26 Квітня11:37 Сьогодні вся Україна схиляє голову на знак пам'яті про героїв, які загинули внаслідок катастрофи
26 Квітня10:53 У Тернополі вшанували учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
26 Квітня09:21 м. Тернопіль: відбулося урочисте відкриття Чемпіонату ДСНС України з поліатлону
25 Квітня18:39 Вже завтра, 26 квітня, у м. Тернопіль стартує Чемпіонат ДСНС України з поліатлону
25 Квітня17:22 Тернопіль: під час всеукраїнської науково-практичній конференції, обговорили важливі аспекти розвитку системи цивільного захисту на територіях об'єднаних громад
25 Квітня16:25 м. Тернопіль: в Українській гімназії ім. І.Я.Франка відбувся День цивільного захисту
25 Квітня14:47 м.Тернопіль: в обласному Управлінні ДСНС підвели підсумки роботи за квітень
24 Квітня15:58 м. Тернопіль: в обласному управлінні ДСНС відбувся брифінг на тему: «Весняно-літній пожежонебезпечний період 2018»
23 Квітня14:35 Вітання голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з нагоди Всеукраїнського дня психолога
23 Квітня13:20 Актуальні питання пожежної та техногенної безпеки краю розглянули на відео-селекторній нараді в Тернопільській ОДА
20 Квітня16:42 Тернопільська область: відбулись навчальні збори з диспетчерами підрозділів пожежно-рятувальної служби
20 Квітня14:47 Рятувальники Шумщини відзначили ювілей – 60 років від часу створення пожежно-рятувального підрозділу
19 Квітня18:07 Державній пожежно-рятувальній частині міста Ланівці виповнилось 60 років
18 Квітня14:49 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
Останні новини