ГоловнаОстанні новини27 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: збірна Управління ДСНС області стала бронзовим призером за підсумками комплексного заліку «Динаміада - 2017»

Опубліковано: 27.12.2017, 10:58

27 грудня у Тернополі відбулась засідання президії Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України. На заході розглянули діяльність організації протягом 2017 року та визначили основні напрямки на наступний рік. Також підвели підсумки загальнокомандного заліку обласних комплексних змагань за програмою «Динаміада - 2017» та відзначили кращих спортсменів, тренерів та громадський актив.

Протягом року представники Управління ДСНС Україні у Тернопільській області ставали неодноразовим призером серед збірних ФСТ «Динамо» з різних видів спорту. Зокрема, команда Служби порятунку «101» стала переможцем в першості з легкоатлетичного кросу та боротьби самбо. Також в активі нашої збірної друге місце в змаганнях з поліатлону, третє з волейболу та гирьового спорту.

Рятувальники демонстрували достойні спортивні результати та відміні бійцівські якості. За підсумками комплексного заліку «Динаміада - 2017» об`єднаний колектив фізичної культури Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області здобув «бронзу» і посів почесне третє місце серед одинадцяти збірних команд динамівських колективів фізичної культури.

Першість, цьогоріч, виборола збірна Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, а другу сходинку п’єдесталу посів колектив Управління поліції охорони.

За підсумками, кращих, нагородили кубками та грамотами обласної організації ФСТ «Динамо» України. Також, цього дня, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей відзначив начальника караулу ДПРЧ-12 Олександра Федьківа, учасника збірної, неодноразового призера та цьогорічного переможця чемпіонату ФСТ «Динамо» з боротьби самбо. За вагомі спортивні досягнення та зразкове виконання службових обов’язків він вручив спортсмену-рятувальнику погони та привітав з присвоєнням чергового спеціального звання – майор служби цивільного захисту.