ГоловнаОстанні новини10 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

Тернопільщина: триває робота по створенню місцевих пожежних команд

Опубліковано: 10.11.2017, 14:46

Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – ключова реформа з усіх, які зараз проводяться в Україні. Одним із основних заходів перебудови адміністративно-територіального устрою є створення такої системи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, яка спроможна гарантувати безпеку населення. Тернопільщина є учасником пілотного Проекту результатом якого стане економічно обґрунтована та ефективна модель цивільного захисту, яка функціонуватиме в межах тієї чи іншої територіальної громади. 23 лютого 2016 між обласною державною адміністрацією та державною службою з надзвичайних ситуацій було підписано меморандум про співпрацю, а 25 березня, під час робочого візиту Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України Миколи Чечоткіна до Тернополя, підписано План основних заходів Пілотного проекту щодо організації цивільного захисту населення об’єднаних територіальних громад, що утворились відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території області. В ньому чітко продумано усі заходи, які слід здійснити, відповідальних за виконання, та визначено строки.

З того часу робота не зупиняється, щороку в області стають до бойового розрахунку все нові місцеві пожежні команди. У  2017 році їх вже відкрили 4,  ще в чотирьох об’єднаних територіальних громадах активно працюють над створенням таких підрозділів.  

Так, днями проведено організаційні зустрічі керівників районних відділів Управління ДСНС України у Тернопільскій області із представниками Саранчуківської, Зборівської, Хоростківської та Лановецької  обєднаних територіальних громад.

 

004.jpg 001000.jpg

 

Під час зустрічей обговорювали питання необхідності формування повноцінної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в громаді, формуванні служб цивільного захисту, які зможуть здійснити належне реагування на надзвичайні події різного характеру. Також ділились досвідом організації роботи депутатського корпусу, співпраці із органами влади з метою забезпечити населенню ОТГ гарантовані конституцією права: на освіту, медичне забезпечення, соціальний захист, та головне — на безпеку життя.

 

001.jpg 002.jpg

 


   
Останні новини
24 Квітня15:58 м. Тернопіль: в обласному управлінні ДСНС відбувся брифінг на тему: «Весняно-літній пожежонебезпечний період 2018»
23 Квітня14:35 Вітання голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з нагоди Всеукраїнського дня психолога
23 Квітня13:20 Актуальні питання пожежної та техногенної безпеки краю розглянули на відео-селекторній нараді в Тернопільській ОДА
20 Квітня16:42 Тернопільська область: відбулись навчальні збори з диспетчерами підрозділів пожежно-рятувальної служби
20 Квітня14:47 Рятувальники Шумщини відзначили ювілей – 60 років від часу створення пожежно-рятувального підрозділу
19 Квітня18:07 Державній пожежно-рятувальній частині міста Ланівці виповнилось 60 років
18 Квітня14:49 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Квітня13:42 м.Тернопіль: в Управлінні ДСНС урочисто відкрили оновлений медичний пункт
18 Квітня09:59 На травневі свята рятувальники ДСНС нестимуть службу у посиленому режимі
17 Квітня14:46 У Тернополі відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю ДЮП та обласний чемпіонат з ППС серед юнаків (ФОТО)
17 Квітня08:10 Вітання начальника Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктора Маслея з нагоди Дня пожежної охорони
17 Квітня08:05 Привітання голови ДСНС України Миколи Чечоткіна з Днем пожежної охорони
13 Квітня18:34 Тернопільські рятувальники тренували навички з проведення пожежно-рятувальних робіт на базі Тернопільської університетської лікарні
12 Квітня13:12 м.Тернопіль: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання на базі Тернопільської центральної районної лікарні
11 Квітня11:48 Про небезпеку спалювання сухої трави та інших рослинних залишків
Останні новини