ГоловнаОстанні новини10 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

Тернопільщина: триває робота по створенню місцевих пожежних команд

Опубліковано: 10.11.2017, 14:46

Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – ключова реформа з усіх, які зараз проводяться в Україні. Одним із основних заходів перебудови адміністративно-територіального устрою є створення такої системи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, яка спроможна гарантувати безпеку населення. Тернопільщина є учасником пілотного Проекту результатом якого стане економічно обґрунтована та ефективна модель цивільного захисту, яка функціонуватиме в межах тієї чи іншої територіальної громади. 23 лютого 2016 між обласною державною адміністрацією та державною службою з надзвичайних ситуацій було підписано меморандум про співпрацю, а 25 березня, під час робочого візиту Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України Миколи Чечоткіна до Тернополя, підписано План основних заходів Пілотного проекту щодо організації цивільного захисту населення об’єднаних територіальних громад, що утворились відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території області. В ньому чітко продумано усі заходи, які слід здійснити, відповідальних за виконання, та визначено строки.

З того часу робота не зупиняється, щороку в області стають до бойового розрахунку все нові місцеві пожежні команди. У  2017 році їх вже відкрили 4,  ще в чотирьох об’єднаних територіальних громадах активно працюють над створенням таких підрозділів.  

Так, днями проведено організаційні зустрічі керівників районних відділів Управління ДСНС України у Тернопільскій області із представниками Саранчуківської, Зборівської, Хоростківської та Лановецької  обєднаних територіальних громад.

 

004.jpg 001000.jpg

 

Під час зустрічей обговорювали питання необхідності формування повноцінної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в громаді, формуванні служб цивільного захисту, які зможуть здійснити належне реагування на надзвичайні події різного характеру. Також ділились досвідом організації роботи депутатського корпусу, співпраці із органами влади з метою забезпечити населенню ОТГ гарантовані конституцією права: на освіту, медичне забезпечення, соціальний захист, та головне — на безпеку життя.

 

001.jpg 002.jpg

 


   
Останні новини
19 Жовтня15:11 Рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання на базі гуртожитку Чортківського державного медичного коледжу
19 Жовтня13:31 ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!
17 Жовтня15:40 м. Тернопіль: рятувальники взяли участь в нараді щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів
17 Жовтня14:23 Затверджено критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
16 Жовтня14:23 Тернопіль: обговорено перспективи функціонування центрів безпеки в об'єднаних територіальних громадах
14 Жовтня14:47 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:48 Привітання начальника Управління з нагоди Дня захисника України
14 Жовтня09:45 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України
12 Жовтня14:47 м. Тернопіль: рятувальники, медики та правоохоронці взяли участь у спільних навчаннях
12 Жовтня11:25 Увага! В Тернополі та області очікується туман, видимістю 200 – 500 м
10 Жовтня13:25 Тернопільська область: психологи ДСНС взяли участь у конференції
8 Жовтня17:47 м. Тернопіль: психологи-рятувальники навчали дітей, як поводитись у натовпі
8 Жовтня13:53 Тернопіль: проведено навчання щодо визначення алгоритму дій при дорожньо-транспортних пригодах
5 Жовтня10:23 Вітання начальника Управління ДСНС області Віктора Маслея, з нагоди Дня працівників освіти
5 Жовтня10:00 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь спеціальному об’єктовому тренуванні з питань цивільного захисту на ТОВ «Галичина Ласунка»
Останні новини