ГоловнаОстанні новини10 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

Тернопільщина: триває робота по створенню місцевих пожежних команд

Опубліковано: 10.11.2017, 14:46

Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – ключова реформа з усіх, які зараз проводяться в Україні. Одним із основних заходів перебудови адміністративно-територіального устрою є створення такої системи захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, яка спроможна гарантувати безпеку населення. Тернопільщина є учасником пілотного Проекту результатом якого стане економічно обґрунтована та ефективна модель цивільного захисту, яка функціонуватиме в межах тієї чи іншої територіальної громади. 23 лютого 2016 між обласною державною адміністрацією та державною службою з надзвичайних ситуацій було підписано меморандум про співпрацю, а 25 березня, під час робочого візиту Голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України Миколи Чечоткіна до Тернополя, підписано План основних заходів Пілотного проекту щодо організації цивільного захисту населення об’єднаних територіальних громад, що утворились відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території області. В ньому чітко продумано усі заходи, які слід здійснити, відповідальних за виконання, та визначено строки.

З того часу робота не зупиняється, щороку в області стають до бойового розрахунку все нові місцеві пожежні команди. У  2017 році їх вже відкрили 4,  ще в чотирьох об’єднаних територіальних громадах активно працюють над створенням таких підрозділів.  

Так, днями проведено організаційні зустрічі керівників районних відділів Управління ДСНС України у Тернопільскій області із представниками Саранчуківської, Зборівської, Хоростківської та Лановецької  обєднаних територіальних громад.

 

004.jpg 001000.jpg

 

Під час зустрічей обговорювали питання необхідності формування повноцінної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в громаді, формуванні служб цивільного захисту, які зможуть здійснити належне реагування на надзвичайні події різного характеру. Також ділились досвідом організації роботи депутатського корпусу, співпраці із органами влади з метою забезпечити населенню ОТГ гарантовані конституцією права: на освіту, медичне забезпечення, соціальний захист, та головне — на безпеку життя.

 

001.jpg 002.jpg

 


   
Останні новини
17 Липня18:20 Тернопільська область: в чергове розпочав роботу польовий спеціалізований табір «Юний рятувальник»
17 Липня08:47 Інформація про погодні умови
16 Липня18:16 м.Тернопіль: під час слідування на виклик пожежний автомобіль опинився у пастці
16 Липня16:23 м.Тернопіль: рятувальників навчали роботі з випробувальним стендом Dräger Testor 2500
16 Липня13:20 Подяка монастириським рятувальникам
16 Липня11:11 Інформація про погодні умови
14 Липня16:00 Тернопільська область: рятувальники докладають максимум зусиль, аби проща у Зарваниці минула без надзвичайних пригод
13 Липня10:09 Інформація про несприятливі погодні умови
12 Липня08:55 Увага! Штормове попередження
10 Липня16:11 Місцеві пожежні команди – сила майбутнього!
10 Липня10:23 Увага! Пожежонебезпечний період
6 Липня15:36 Рятувальники працювали над розвитком психологічної стійкості
5 Липня10:26 Тернопільська область: рятувальники вживають заходів, аби Проща у Зарваниці відбулась без надзвичайних подій
5 Липня08:57 Теребовлянський район: рятувальники взяли участь у семінар-нараді тему "Безпека проведення зернозбиральних робіт"
4 Липня08:32 Про дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі
Останні новини