ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі обласного драматичного театру

Опубліковано: 09.10.2017, 14:00

9 жовтня у Тернополі відбулись тактико-спеціальні навчання на базі Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. Захід організовано з метою тренування навиків керівного складу в формуванні та розгортанні сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільського гарнізону, вдосконалення тактичного мислення начальницького складу в оцінці обстановки, що склалася на пожежі, розрахунку необхідних сил в засобів та керівництві особовим складом під час ліквідації пожеж в будівлях з масовим перебуванням людей.

Згідно тактичного задуму, внаслідок короткого замикання електропроводки поворотного механізму сцени виникла пожежа. Черговими по Драмтеатру про надзвичайну подію було сповіщено пожежно-рятувальну службу та повідомлено керівництво установи. До прибуття пожежних підрозділів ними організовано евакуацію людей, здійснено відкривання димових люків та відключення електроенергії. Силами обслуговуючого персоналу,  за допомогою внутрішніх пожежних кранів та первинних засобів пожежегасіння, розпочато гасіння пожежі.

Після отримання повідомлення про пожежу оперативно-диспетчерська служба направляє до місця події підрозділи Тернопільського гарнізону. Також про дану надзвичайну подію повідомляють працівників оперативно-координаційного центру, оперативну групу Управління, підрозділи Національної поліції, РЕМ, «Швидкої» та Водоканалу.

Орієнтовна площа горіння становила 216 м.кв. Працівники ОКЦ створили оперативний штаб з ліквідації пожежі, контрольно-пропускний пункт та три оперативні дільниці. Організували розгортання сил і засобів. Одночасно з цим, рятувальники розпочали розвідку місця події, провели пошук можливих потерпілих та забезпечили димовидалення через віконні отвори.

Всього до навчання було залучено 40 чоловік з числа особового складу підрозділів тернопільського гарнізону та 9 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки. На проведення розвідки та боротьбу з вогнем залучались 5 ланок газодимозахисної служби. На гасіння пожежі та захист суміжних приміщень будівлі подано 2 лафетних та 4 стволи «СПРК».

На підведенні підсумків заходу було вказано на основні аспекти при проведенні аварійно-рятувальних робіт на подібних об’єктах та наголошено на необхідності тісної та злагодженої взаємодії між усіма спеціалізованими службами цивільного захисту, для забезпечення максимальної безпеки громадян. 

Як відзначив заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький: «Такі тренування допомагають відпрацьовувати стратегію та тактику реагування на подібні надзвичайні події та дозволяють підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру. Адже, передусім, вони сприяють розвитку практичних навичок особового складу у виконанні оперативних задач з гасіння пожеж та підвищенню злагодженості дій номерів оперативного розрахунку». 

00-10.jpg 

00-3.jpg

00-4.jpg

00-5.jpg

00-14.jpg

00-6.jpg

00-57.jpg

00-9.jpg

00-12.jpg

00-55.jpg

00-56.jpg

00-13.jpg

00-2.jpg

00-58.jpg

00-59.jpg

00-61.jpg

00-60.jpg

 

 


   
Останні новини
19 Вересня11:34 ПРО НЕБЕЗПЕКУ СПАЛЮВАННЯ СУХОЇ ТРАВИ
19 Вересня08:40 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
18 Вересня14:09 м.Тернопіль: в обласному управлінні ДСНС значна увага приділяється покращенню побутових умов несення служби
17 Вересня15:35 У Тернополі відбулись урочистості з нагоди професійного свята – Дня рятівника
17 Вересня13:19 Привітання Президента України з Днем рятівника!
17 Вересня13:13 Привітання Голови Верховної Ради України з Днем рятівника!
17 Вересня13:04 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника!
17 Вересня09:30 Урочистості з нагоди професійного свята рятувальники розпочали молитвою біля Каплиці ікони Божої Матері «Неопалима купина»
17 Вересня09:05 Шановні друзі, колеги-рятувальники, ветерани та пенсіонери пожежно-рятувальної служби, працівники місцевих пожежних команд та пожежні-добровольці – вітаю вас з професійним святом, Днем рятівника!
17 Вересня09:00 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із нашим професійним святом – Днем рятівника!
16 Вересня17:00 Працівники ДСНС області взяли участь у щорічній прощі, приуроченій до «Дня рятівника»
11 Вересня16:15 м.Тернопіль: психологи ДСНС навчали навиків саморегуляції співробітників, що відряджались для роботи в зоні розмежування, на сході України
11 Вересня12:27 Тернопільські рятувальники вибороли 2 місце у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу на першість «Динамо»
6 Вересня09:49 Увага! Штормове попередження
5 Вересня11:54 ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СПАЛЮВАННЯ СМІТТЯ
Останні новини