ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі обласного драматичного театру

Опубліковано: 09.10.2017, 14:00

9 жовтня у Тернополі відбулись тактико-спеціальні навчання на базі Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. Захід організовано з метою тренування навиків керівного складу в формуванні та розгортанні сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільського гарнізону, вдосконалення тактичного мислення начальницького складу в оцінці обстановки, що склалася на пожежі, розрахунку необхідних сил в засобів та керівництві особовим складом під час ліквідації пожеж в будівлях з масовим перебуванням людей.

Згідно тактичного задуму, внаслідок короткого замикання електропроводки поворотного механізму сцени виникла пожежа. Черговими по Драмтеатру про надзвичайну подію було сповіщено пожежно-рятувальну службу та повідомлено керівництво установи. До прибуття пожежних підрозділів ними організовано евакуацію людей, здійснено відкривання димових люків та відключення електроенергії. Силами обслуговуючого персоналу,  за допомогою внутрішніх пожежних кранів та первинних засобів пожежегасіння, розпочато гасіння пожежі.

Після отримання повідомлення про пожежу оперативно-диспетчерська служба направляє до місця події підрозділи Тернопільського гарнізону. Також про дану надзвичайну подію повідомляють працівників оперативно-координаційного центру, оперативну групу Управління, підрозділи Національної поліції, РЕМ, «Швидкої» та Водоканалу.

Орієнтовна площа горіння становила 216 м.кв. Працівники ОКЦ створили оперативний штаб з ліквідації пожежі, контрольно-пропускний пункт та три оперативні дільниці. Організували розгортання сил і засобів. Одночасно з цим, рятувальники розпочали розвідку місця події, провели пошук можливих потерпілих та забезпечили димовидалення через віконні отвори.

Всього до навчання було залучено 40 чоловік з числа особового складу підрозділів тернопільського гарнізону та 9 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки. На проведення розвідки та боротьбу з вогнем залучались 5 ланок газодимозахисної служби. На гасіння пожежі та захист суміжних приміщень будівлі подано 2 лафетних та 4 стволи «СПРК».

На підведенні підсумків заходу було вказано на основні аспекти при проведенні аварійно-рятувальних робіт на подібних об’єктах та наголошено на необхідності тісної та злагодженої взаємодії між усіма спеціалізованими службами цивільного захисту, для забезпечення максимальної безпеки громадян. 

Як відзначив заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький: «Такі тренування допомагають відпрацьовувати стратегію та тактику реагування на подібні надзвичайні події та дозволяють підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру. Адже, передусім, вони сприяють розвитку практичних навичок особового складу у виконанні оперативних задач з гасіння пожеж та підвищенню злагодженості дій номерів оперативного розрахунку». 

00-10.jpg 

00-3.jpg

00-4.jpg

00-5.jpg

00-14.jpg

00-6.jpg

00-57.jpg

00-9.jpg

00-12.jpg

00-55.jpg

00-56.jpg

00-13.jpg

00-2.jpg

00-58.jpg

00-59.jpg

00-61.jpg

00-60.jpg

 

 


   
Останні новини
19 Червня13:34 Спортсмени Тернопільщини зайняли 4-те загальнокомандне місце на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків
18 Червня15:38 На 71 році пішов із життя колишній начальник Головного управління пожежної охорони МВС України генерал-майор внутрішньої служби Хижняк Борис Борисович
18 Червня12:20 Тернопіль: у лавах підрозділів Служби порятунку поповнення
14 Червня11:46 Тернопільська область: наступними днями спостерігатимуться сильні зливи, місцями град
14 Червня11:41 Тернопіль: відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
14 Червня10:32 Тернопіль: відбувся семінар із керівниками хімічно-небезпечних об'єктів області
13 Червня13:23 Тернопільська область: триває перевірка службової діяльності по завершенню навчального року
13 Червня13:00 Увага, грози!
11 Червня08:33 Обережно - ртуть!
11 Червня08:32 Про дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі
11 Червня08:31 ЩО РОБИТИ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ?
11 Червня08:30 Громадяни, пам'ятайте - вода помилок не прощає!
6 Червня11:00 З Днем журналіста!
5 Червня14:32 Тернопіль: підведено підсумки другого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості “Безпека в житті — життя в безпеці”
4 Червня16:04 Тернопіль: рятувальники здавали підсумкові заліки із службової підготовки
Останні новини