ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

м.Тернопіль: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на базі обласного драматичного театру

Опубліковано: 09.10.2017, 14:00

9 жовтня у Тернополі відбулись тактико-спеціальні навчання на базі Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка. Захід організовано з метою тренування навиків керівного складу в формуванні та розгортанні сил і засобів пожежно-рятувальних підрозділів Тернопільського гарнізону, вдосконалення тактичного мислення начальницького складу в оцінці обстановки, що склалася на пожежі, розрахунку необхідних сил в засобів та керівництві особовим складом під час ліквідації пожеж в будівлях з масовим перебуванням людей.

Згідно тактичного задуму, внаслідок короткого замикання електропроводки поворотного механізму сцени виникла пожежа. Черговими по Драмтеатру про надзвичайну подію було сповіщено пожежно-рятувальну службу та повідомлено керівництво установи. До прибуття пожежних підрозділів ними організовано евакуацію людей, здійснено відкривання димових люків та відключення електроенергії. Силами обслуговуючого персоналу,  за допомогою внутрішніх пожежних кранів та первинних засобів пожежегасіння, розпочато гасіння пожежі.

Після отримання повідомлення про пожежу оперативно-диспетчерська служба направляє до місця події підрозділи Тернопільського гарнізону. Також про дану надзвичайну подію повідомляють працівників оперативно-координаційного центру, оперативну групу Управління, підрозділи Національної поліції, РЕМ, «Швидкої» та Водоканалу.

Орієнтовна площа горіння становила 216 м.кв. Працівники ОКЦ створили оперативний штаб з ліквідації пожежі, контрольно-пропускний пункт та три оперативні дільниці. Організували розгортання сил і засобів. Одночасно з цим, рятувальники розпочали розвідку місця події, провели пошук можливих потерпілих та забезпечили димовидалення через віконні отвори.

Всього до навчання було залучено 40 чоловік з числа особового складу підрозділів тернопільського гарнізону та 9 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки. На проведення розвідки та боротьбу з вогнем залучались 5 ланок газодимозахисної служби. На гасіння пожежі та захист суміжних приміщень будівлі подано 2 лафетних та 4 стволи «СПРК».

На підведенні підсумків заходу було вказано на основні аспекти при проведенні аварійно-рятувальних робіт на подібних об’єктах та наголошено на необхідності тісної та злагодженої взаємодії між усіма спеціалізованими службами цивільного захисту, для забезпечення максимальної безпеки громадян. 

Як відзначив заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації полковник служби цивільного захисту Юрій Берестецький: «Такі тренування допомагають відпрацьовувати стратегію та тактику реагування на подібні надзвичайні події та дозволяють підтримувати сили та засоби Служби порятунку в підвищеній готовності до реагування на випадок надзвичайних ситуацій різного характеру. Адже, передусім, вони сприяють розвитку практичних навичок особового складу у виконанні оперативних задач з гасіння пожеж та підвищенню злагодженості дій номерів оперативного розрахунку». 

00-10.jpg 

00-3.jpg

00-4.jpg

00-5.jpg

00-14.jpg

00-6.jpg

00-57.jpg

00-9.jpg

00-12.jpg

00-55.jpg

00-56.jpg

00-13.jpg

00-2.jpg

00-58.jpg

00-59.jpg

00-61.jpg

00-60.jpg

 

 


   
Останні новини
23 Лютого08:53 Рятувальники Тернопільського району завітали до школярів
22 Лютого16:50 Увага! Попередження про сильне похолодання в Україні!
22 Лютого13:36 Всі категорії пенсіонерів системи ДСНС отримають підвищену пенсію
22 Лютого12:46 Тернопільський район: у с.Товстолуг рятувальники провели громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
22 Лютого10:59 ОБЕРЕЖНО, ЧАДНИЙ ГАЗ!
22 Лютого09:22 Степан Барна: Наша стратегія – це формування якісних об’єднаних територіальних громад та їх економічна ефективність
21 Лютого13:50 24 лютого у Національному університеті цивільного захисту України відбудеться День відкритих дверей
21 Лютого12:40 Монастириські рятувальники розповіли малюкам про правила пожежної безпеки
20 Лютого15:44 У Тернополі вшанували Подвиг Героїв Небесної Сотні
19 Лютого15:54 м.Тернопіль: рятувальники взяли участь в засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС
16 Лютого14:44 Тернопільські рятувальники взяли участь у Всеукраїнських змаганнях «Firefighter Combat Challenge»
16 Лютого11:05 м. Тернопіль: в обласному Управлінні ДСНС провели семінар-нараду з інспекторським складом
15 Лютого14:20 Тернопіль: рятувальники вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав
14 Лютого09:47 Шановні ветерани, воїни-інтернаціоналісти!
14 Лютого09:15 Увага! Ускладнення погодних умов на Тернопільщині
Останні новини