ГоловнаОстанні новини26 Травня, 2017р.
 Версія для друку

Олена Міхненко: з вірою в перемогу

Опубліковано: 26.05.2017, 15:47

22 травня колектив Управління ДСНС України у Тернопільській області оплесками, квітами та дружніми обіймами зустрічав своїх колег, що повернулися після виконання завдань за призначенням на сході нашої Держави.

IMG_3461.JPG  

Впродовж 60 днів медичний розрахунок, очолюваний начальником медичної служби Управління Оленою Міхненко, на санітарному автомобілі, забезпечений усім необхідним медичним майном та обладнанням здійснював в зоні проведення антитерористичної операції медичне забезпечення зведеного загону ДСНС України.

До слова, цей підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій, в тісній співпраці з військовими, працівниками місії ОБСЄ, піротехнічними розрахунками інших відомств та силових структур здійснює в зоні АТО роботу з розмінування територій, надає всебічну допомогу цивільному населенню, Збройним силам України та виконує інші завдання за призначенням, в межах компетенції.


Роботи в рятувальників-медиків було чимало. Працювали майже без вихідних. Здійснювали амбулаторний прийом хворих, безпосередньо в розташуванні підрозділів, вирушали й до тих, хто працював на виїзді, по декілька днів не повертаючись до місця постійної дислокації. Бували всюди, де потребували їхньої фахової допомоги. Випадки траплялись різні, хоча, здебільшого, переважали легкі травмування й порушення станів, на межі з хворобою, де необхідно було провести огляд, оперативно надати необхідну допомогу та забезпечити медикаментами. Завдяки наявності необхідних медпрепаратів та засобів медичного призначення медичний розрахунок з усіма випадками справлявся власними силами. Лише іноді, в крайньому випадку, хворих доправляли до лікувальних закладів для надання кваліфікованої, вузькопрофільної медичної допомоги. У щоденних клопотах і турботах минали дні, тижні та місяці перебування в АТО…

9.JPG 10.JPG

Незадовго до завершення терміну відрядження Олену Міхненко, запросили виступити на 7-му Фестивалі героїко-патріотичної пісні серед працівників органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС України, ветеранів та пенсіонерів служби цивільного захисту. Вона погодилась і вже невдовзі, через день після завершення ротації вирушила в м.Ромни Сумської області до міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України, де відбувався цей захід.

333.jpg

Першою вона виконала пісню «Думка на два серця» із кінофільму «Вогнем і Мечем». «Я вирішила, що маю про що сказати. Не просто, як виконавець, а як жінка – представник жіноцтва в АТО, – відзначила Олена Олексіївна. – Адже жінка там виконує далеко не другорядну роль: жінка – медик, жінка – кухар, жінка волонтер, жінка – боєць і просто жінка, що молиться… Жіночими устами промовляє сама Україна до свого захисника. Каже: прийди, знайди мене і звільни!...» Це й стало головним лейтмотивом цієї пісні. Другою вона обрала «Баладу про мальви» Володимира Івасюка, яку теж вважає глибоко символічною: квітка, про яку йдеться в пісні, що проростає з серця, для неї уособлює нове покоління українських дітей, вигодуваних хлібом, що проріс із землі зрошеній кров’ю українських героїв, які загинули за волю рідного краю. Своїм проникливим виконанням Олена Міхненко вразила та підкорила серця журі Фестивалю.

У підсумку – перше місце в номінації «Соліст-вокаліст». 

444.jpg

Перемога. А ще овації, букети троянд та сльози… Сльози щастя та вдячності всім, хто сьогодні захищає рідну землю: військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам, медикам, рятувальникам, правоохоронцям, а також їхнім батькам, матерям, дружинам та дітям – тим, хто чекає. Чекає, молиться та вірить – усім, завдяки кому перемога з кожним днем стає ближчою.

 

 


   
Останні новини
25 Червня08:56 м. Тернопіль: "Випускник 2017" рятувальники несли службу в режимі підвищеної готовності
23 Червня09:12 Увага! Попередження про грози та шквали в Україні
22 Червня15:39 “Спільними зусиллями ДСНС та інших органів влади ситуацію з пожежами у природних екосистемах вдається утримувати під контролем”, - Микола Чечоткін
20 Червня17:02 Увага! Попередження про грози та шквали
16 Червня13:53 Увага! Попередження про грози, сильні дощі та пориви вітру в окремих областях України
16 Червня13:00 Командно-штабні навчання на Тернопільщині - завершено! (ВІДЕО)
15 Червня18:00 Тернопіль: командно-штабні навчання тривають.
14 Червня19:36 Тернопіль: третій день тривають навчання
13 Червня18:30 На Тернопільщині командно-штабні навчання.
12 Червня15:58 У Тернопільській області розпочато командно-штабні навчання
12 Червня15:30 Тернопіль: поповнення в рядах рятувальників
8 Червня15:35 м.Тернопіль: рятувальники складають річні іспити зі службової та фізичної підготовки
8 Червня10:55 Річниця трагедії на нафтобазі БРСМ-нафта. Колектив тернопільських рятувальників вшановує світлу пам'ять загиблих колег
8 Червня08:45 Увага! Попередження про сильні дощі в окремих областях України
8 Червня08:39 Попередження про підйом рівнів води на річках України
Останні новини